Egem Kostüm Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


  • Firma Ortağı

Egem Kostüm Organizasyon Fiyatlandırma

  • Minimum Paket Fiyatı

    5.000-7.500 TL

Egem Kostüm Organizasyon Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Egem Kostüm Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Egem Kostüm Organizasyon Hakkında

Sultanlara yakışır bir kına gecesi için Egem Kostüm Organizasyon sizlerle! Uzun yıllardır gelin adaylarımızın ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyor onların heyecanlarına ortak oluyoruz. Tamamen içinize sinen bir süreç geçirmeniz elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz. İstiyoruz ki her detay hayallerinizi yansıtsın ve siz organizasyonunuzdan sonra ‘’İyi ki sizi tercih etmişim!’’ diyebilin. Eğer kına gecenizin planlaması ve yönetimini emanet edebileceğiniz profesyonel ekibi hala bulamadıysanız, hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin! Hizmetler demişken hemen ne gibi olanaklarımızın olduğundan bahsedelim;

Öncelikle kına organizasyonu Mersin firmamız ile iletişime geçtiğiniz noktada hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz çünkü konseptlerimizi göstermek ve sizi daha yakından tanımak istiyoruz. Daha sonra birçok kına konsepti alternatifimizi beğeninize sunuyoruz. Hayallerinize uyan konsepti seçtikten sonra hızlı bir şekilde hazırlıklara başlıyoruz. Kına gecenizi yapacağınız mekanın süslemesi için renk belirliyoruz. Kına gecenizde giyeceğiniz kaftan modellerimizden örnekler gösteriyoruz. Tarzınıza hitap edeni bulduktan sonra kına merasimi için temin edeceğiniz aksesuarları teyit ediyoruz. Gördüğünüz gibi A’dan Z’ye her detayı önceden düşünüp planladığımız için size düşünecek hiçbir şey kalmıyor. Arkanıza yaslanın ve bu keyifli sürecin keyfini sonuna kadar çıkarın!

Kına yapacağınız tarih gelip çattığında mekanınızı özenle hazırlıyor, konuştuğumuz tüm detayları uygulamaya döküyoruz. Eğlencenize eğlence katacak nedime ekibimiz, özel kostümleriyle yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. Uzun yıllar unutulmayacak harika çıkış koreografisi de yine bu nedime ekibimizle yapıyorsunuz. Çıkış, eğlence, kına merasimi, gelin ağlatma, rengarenk oyunu şeklinde devam eden program akışında dilerseniz değişiklik yapabiliyorsunuz.

Mersin kına geceniz için sunduğumuz hizmetleri çok beğendiyseniz, hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.