Dağdelen Çiçekçilik & Organizasyon

Mesaj Gönder

0850 532 27 59

E-posta Gönder

 • Anamur, Mersin. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Dağdelen Çiçekçilik & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Dağdelen Çiçekçilik & Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dağdelen Çiçekçilik & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Dağdelen Çiçekçilik & Organizasyon Hakkında

Anamur’da özel günlerinizi planlamak ve organize etmek için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa Dağdelen Çiçekçilik & Organizasyon olarak yanınızda oluyor, unutulmaz dakikalar yaşamanızı sağlıyoruz. Tekrarı olmayan bu günleri tam da hayalinizdeki gibi gerçekleştirmek için aksesuarlarımız, ekipmanlarımız ve ekibimiz ile birlikte biz hazırız!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri memnuniyetiniz hep ilk planda oldu. Bunun için tarzınızı, zevklerinizi, mekanı ve nasıl bir kına gecesine imza atmak istediğinizi öğreniyor, istekleriniz doğrultusunda bir hizmet sunuyoruz. Sıradan süslemeler ve kolay çözümler yerine kişiye özel tasarımlara öncelik veriyoruz. Aklınızda herhangi bir konsept ya da fikir yoksa son yıllarda sıkça tercih edilen kına konseptlerini öneriyor, geleneksel bir kına gecesinin dışına da çıkabiliyoruz.

Zamanlamaya oldukça dikkat ediyoruz. Bunu da doğru bir planlama ile gerçekleştiriyoruz. Davetinizin büyüklüğü fark etmeksizin tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri bir liste haline getiriyor, bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimizi de kullanarak gelin adaylarımıza destek oluyor, tavsiyelerde bulunuyoruz. Sistemli çalışmamız sayesinde davetiniz tam olarak konuştuğumuz tarihte kusursuz bir şekilde hazır oluyor.

Yalnızca kına gecelerinde hizmet vermekle sınırlı kalmıyor, düğünler, nikahlar, söz ve nişan törenleri, evlilik teklifleri ve kız isteme gibi farklı özel anlar için de tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

Mersin kına organizasyon firmalarından farklılaştığımız en önemli özelliklerimizden biri de; aynı zamanda çiçekçilik hizmeti veriyor olmamız! Gelin arabanızı süslemek için, organizasyon mekanınızı ya da davetlilerinizin masasını süslemek için, gelin buketiniz ya da damat yaka çiçeğiniz için bizi tercih edebiliyor, her zevke hitap eden çiçeklerimize çok uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve imkanlarımız hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 27 59
 • Adres:

  Sağlık Mah. Tahsin Soylu Cad. Halk Bank Karşışı, Anamur/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dağdelen Çiçekçilik & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.