Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Mersin

Çıtırık Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Çıtırık Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Çıtırık Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Çıtırık Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Çıtırık Organizasyon Hakkında

Sevgili gelin adaylarımıza muhteşem bir kına gecesi yaşatmak için buradayız! Şimdiye kadar birçok kına gecesi organize ettik, çok değerli insanlarla tanışma fırsatı bulduk. Çoğu arkadaşımız, dostumuz oldu hatta birçoğuyla hala görüşüyoruz. Gelin adaylarımıza her daim pozitif yaklaşmamız, ihtiyaçlara göre çözümler üretmemiz bu durumun en belirgin nedeni bize göre. Organize edeceğimiz sanki bizim kına gecemizmiş gibi titiz bir çalışma yürütüyor, A’dan Z’ye her detayla yakından ilgileniyoruz. İşte Mersin kına organizasyon firmalarından farkımız! Gelin birlikte şölen tadında bir kına gecesi planlayalım.

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde birçok konsept, renk ve malzeme alternatifiyle karşılaşacaksınız. Bedeninize uygun özel tasarım kaftanlardan misafirlerinize dağıtacağımız kuru kınalara, dans gösterilerinden kına merasimi için ihtiyacınız olacak tüm aksesuarlara kadar her ihtiyacınızı tek bir adresten karşılamanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Tabii tüm bu süreçleri görüşmek için önce bir ön görüşme yapıyoruz. Belirlediğimiz tarihte bir kahve eşliğinde aklınızda nasıl bir kına konseptinin olduğunu soruyoruz. Eğer bir fikriniz varsa işimiz daha da kolaylaşıyor çünkü hayal ettiğiniz konsept nasıl olursa olsun onu gerçeğe dönüştürecek yeterliliğe sahibiz. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmadan, ne hayal ediyorsanız bize anlatmanızı istiyoruz. Anlattıklarınızdan yola çıkarak hazırladığımız kına paketlerini beğeninize sunuyoruz. Bütçenize göre dilediğiniz paketten yararlanabiliyorsunuz. Seçim sürecinin ardından kına gecenizi yapacağınız mekanın iletişim bilgilerini alarak o muhteşem gecede görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Kına gecenizde sınırsızca eğlenmenizi istediğimizden harika şovlar hazırladık. Konuklarınızın karşısına çıkarken sizinle birlikte sahne alacak dansçılarımızın muhteşem dans gösterisine aşık olacaksınız. Hatta siz de son zamanların trendlerine uymak isterseniz dansçılarımızla beraber özel bir dans koreografisi oluşturabilirsiniz. Karar sizin! Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Reşadiye, 3014. Sk. No:1, 33500 Tarsus/Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.