Arsima Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Yenişehir, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Nazlım Kına Organizasyon
50

Akdeniz

Nazlım Kına Organizasyon

4.000-6.000 TL
Anamur Organizasyon
7

Anamur

Anamur Organizasyon

1.500-2.250 TL
MNT Butik Organizasyon
6

Tarsus

MNT Butik Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Organizasyon denince akla gelen ilk isimlerden biriyiz. Mersin kına organizasyon firmaları arasında Arsima ailesi olarak siz değerli müşterilerimize, benzersiz hizmetler sunuyoruz. Sünnet düğünü, nişan törenleri, doğum günleri ve düğün etkinlikleriniz için yanınızda oluyoruz ve özel günlerinizin aranan firması olmaya devam ediyoruz.

Şimdiye kadar pek çok organizasyona ev sahipliği yaptık ve tecrübe edindik. Sizden gelen güzel geri dönüşler de işimizi ne kadar iyi yaptığımızı gösteriyor. Tüm etkinliklerimize fazlasıyla önem veriyoruz fakat kına geceleri bizim için ayrı önem arz ediyor. Sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirdiğiniz ve doyasıya eğlendiğiniz bu eşsiz gecede bir payımızın olması bizi mutlu eder. Kına gecesi organizasyonunuz için bizi tercih ederseniz, ne gibi ayrıcalıklardan yararlanacağınızdan bahsedelim.

İlk olarak, bu güzel gece için ne düşlediğinizi öğreniyoruz. Gösterişli veya sade bir gece mi istiyorsunuz, bize anlatmanızı istiyoruz. Sonrasında ise seçtiğiniz mekanı göz önüne alarak, çalışmalarımıza başlıyoruz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzenini planladıktan sonra, masaların üzerini gecenin atmosferine uygun aksesuarlarla süslüyoruz.

Misafirleriniz salona geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılayarak tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Ardından, nedimelerimizle birlikte sizi salona alıyoruz. Dans ekibimize kolaylıkla uyum sağlayacağınıza eminiz, bu konuda endişeniz olmasın. Onlar sizi, en iyi şekilde yönlendirecektir.

Kına töreniniz esnasında, yakın arkadaşlarınıza kaftan ve kına mumları dağıtıyoruz. Etrafınızda bir çember oluşturduklarında ise, misafirlerinize adeta bir görsel şölen yaşatıyoruz. Bu hüzünlü havayı hemen dağıtması için, eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kına organizasyon firmaları arasında, bizimle çalışmayı tercih ederseniz bu hizmetlerden eksiksiz bir şekilde yararlanacaksınız. Bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan fiyat teklif formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Mahmut TOPALOĞLU

  • Adres: Gazi, 1307. Sk., 33130 Yenişehir/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!