Anamur Organizasyon

E-posta Gönder

  • Anamur, Mersin.

Ekiple Tanışın

Anamur Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Anamur Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Anamur Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Anamur Organizasyon Hakkında

Eski zamanlardan beri yapılmaktan hiç vazgeçilmeyen kına geceleri, düğünden önce stres atmak isteyen gelin adaylarının ilk tercihi oluyor. Modern zamanda kına konseptlerinin ve eğlencelerin de oldukça çeşitlendiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Hal böyle olunca organizasyon planlaması aşamasında bize çok şey düşünüyor. Uzun zamandır bu sektörde yer alan başarılı bir firma olarak, üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Masa ve sandalye temininden kına merasimine, kaftandan müzik seçimlerinize kadar her detayla yakından ilgileniyor, süreç sonunda ‘’İyi ki sizi tercih etmişiz!’’ demenizi sağlıyoruz.

Peki Anamur Organizasyon ile çalışmaya karar verdiğinizde sizi nasıl bir süreç bekleyecek?

Öncelikle gelin adaylarımızın bizden ne beklediği, nasıl bir kına gecesi hayal ettiği en önem verdiğimiz konulardan bir tanesi. Bu nedenle hem tarzınızı anlamak hem de hayallerinize ışık tutmak için hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Böylece hizmetlerimizi yüz yüze anlatıp gerektiğinde örnekler de göstererek ne kadar güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlıyoruz.

Gelin adaylarımızın mutluluğu için birçok konsept hazırladık: Osmanlı, Hint, çingene, sultan... Bu kına konseptlerinden seçim yaptığınızda hazırlıklara başlıyoruz. İlk olarak kına yapacağınız mekanı süslüyor, seçimini yaptığınız kına tahtını ve cibinliği mekanın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Nedimelerimizin oturacağı minderleri de bu alana koyduktan sonra arkadaşlarınıza vereceğimiz tef, taç, el mumlarını koyacağımız masayı hazırlıyoruz. Kına gecenizin tüm planlamasını önceden yaptığımız için akışta herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Nedimelerimizle birlikte özel dans gösterisi eşliğinde sahneye çıkıyor, ardından bol bol eğlenerek kına merasimi aşamasına geçiyorsunuz. Kına merasiminde ihtiyacınız olacak bütün aksesuarları size sağladığımızı da belirtelim.

Gördüğünüz gibi A’dan Z’ye her detayı düşünerek güvenilir bir hizmet veriyoruz. Eğer siz de bizi tercih eden birçok gelin adayı gibi Mersin kına organizasyon konusunda yardım almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.