Şehrazat Kına Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Talas, Kayseri

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Eğlenceli bir kına organizasyonuna hazır mısınız? Şehrazat Kına Organizasyon ekibi olarak Kayseri’de hizmet veriyoruz. Kendimizi tanıtacak olursak; eğlenceli, aşık ve detaycı bir ekip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bir kına gecesi için her ihtiyacınızı karşılamaya hazırız!

Kına geceleri bazen de duygusal anlara şahitlik eder. Dolayısıyla aynı zamanda çok da hassas bir organizasyondur. Bekarlığın artık bittiği, yakında baba evinden ayrılacak olmanın verdiği his, gelin adayları tarafından biraz yoğun yaşanır. Bu yüzden çok değerli ve özeldir. Biz de bunun oldukça farkındayız.

Görselliğin ön planda olduğu, eğlencenin tavan yaptığı geceler düzenliyoruz. Bunu yapabilmek için de uzun yıllardır çalışıyoruz. Bizi tercih eden çiftlerimizin tavsiyeleri ve kendi gayretimiz ile büyümeye ve yenilenmeye devam ediyoruz. Eğlenceleriniz için bindallı ve kaftan temin ediyoruz. Hem size hem de nedimelere uygun pek çok modellere sahibiz. Bunun yanında bir de kına ekibimiz var. Eğlencenize renk katmak ve şov yapmak için her zaman hazırlar!

Kına ekibimiz abiyeniz hangi renkte ise ona uygun elbiseleri giyiyor. Hatta bazen görsel uyumun sağlanması için özel olarak bile diktiriyoruz. Kına elbiseniz ile konukların yanına, mekandan içeri girerken ekibimiz etrafınızda oluyor ve dilerseniz birlikte mini bir şov düzenliyorsunuz. Bunlara ek olarak zenne ve oryantal hizmetimiz de mevcut. Biraz çılgın bir kına gecesi istiyorum diyorsanız bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Salondan içeri girip dans ettikten sonra kına yakımı için tahtın bulunduğu alana geçiyorsunuz. Kına yakılıyor ve o yörenize özgü adetler gerçekleştiriliyor. Daha sonra tekrar dansa ve şovlara devam ediliyor. İşte Kayseri kına organizasyon firmaları arasında bizimle çalışmak tam da böyle bir şey!

Kayseri kına gecesi organizasyonları fiyatlarını merak ediyor, aynı zamanda bizden de teklif almak istiyorsanız yapmanız gereken sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanmak ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamak.

İletişim

Çağla Kaya

  • Adres: Yenidoğan Mah. Çakır Sok. No:11 Talas/Kayseri

Şehrazat Kına Organizasyon Yol Haritası

1 yorum


Ay

Aybüke

Düğün Tarihi: 13.02.2020

Canım çaglammn en güzel günümü taçlandıran insan ekibin ve sen harikasınız Size diyecek bir söz bulamıyorum sizin yaptığınız Para ile ölçülecek bir şey değil cidden kınama yüreğinizi Ve enerjimizi Koydunmuz O kadar kınaya gittim sizin kadar fedakarını görmedim herşeyim ile ilgilendiniz Sizin ile... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!