Nazlım Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

4.000-6.000 TL

Min. Fiyat

Akkışla, Kayseri

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 4.000-6.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına gecesi konseptinizi hâlâ belirleyemediniz mi? O zaman gelin tüm ayrıntıları birlikte planlayalım. Üstelik tarzınızı yansıtan detaylar eşliğinde, tamamen size özel tasarlanmış masal gibi organizasyon ile…

Türkiye’nin kına gecesi organizasyonu konusunda en köklü ve deneyimli ekibine sahibiz ve A’dan Z’ye tüm detayları düşünerek güvenilir bir hizmet veren bir firmayız. Bu nedenle aklınızda tek bir soru işareti bile olmadan bu değerli geceyi yetenekli ekibimize emanet edebilirsiniz.

Evliliğe adımın ilk basamaklarından biri olan ve geleneklerimizde ayrı bir yeri olan kına gecenizde muhteşem bir eğlenceye kendinizi şimdiden hazırlayın. Gelecek nesillerinize övünerek anlatacağınız kına geceniz için tüm ince ayrıntıları düşündük; kına tahtı, gelin kaftanı, gelin tacı, kına tepsisi ve daha fazla imkâna Nazlım Kına Organizasyon Kayseri ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

Kına gecenizi yapacağınız mekânı önceden belirlediğimiz konsept ışığında özenle hazırlıyor, mekânın en güzel köşesine kına ritüellerini rahatça yapabileceğiniz kına tahtınızı yerleştiriyoruz. Bu alanı daha da şık hale getirmek için renkli perde veya cibinlikler kullanıyoruz. Talep etmeniz durumunda arkadaşlarınız için kaftan, kına taçları, özenle süslenmiş tefler, el gülleri, halay mendilleri de temin edebiliyoruz.

Davetlileriniz için birbirinden güzel ve taze atıştırmalıklar hazırlıyor, Türk kahvesi ikramı yapıyoruz. Ayrıca gönlünüzce eğlenmenizi sağlayacak davul, zurna ve dans şovları da sizleri bekliyor. Tüm bu süreçlerde size sadece stres yapmadan gecenin tadını sonuna kadar çıkarmak kalıyor.

Eksiksiz bir kına organizasyonu için her an yanınızda oluyor, organizasyon yönetimini dahil her detayla yakından ilgileniyoruz. Eğer siz de hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve hemen bizimle iletişime geçmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Kayseri kına organizasyonu konusunda kendimize güveniyoruz ve heyecanla sizleri bekliyoruz.

İletişim

Erdal Bag

  • Adres: Süleyman Demirel Blv. No:47 Çetin Apt. Zemin Kat.

Nazlım Kına Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!