Mina Kına Davet Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Melikgazi, Kayseri

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Evva Organizasyon & Davet
24 3

Kocasinan

Evva Organizasyon & Davet

1.500-2.250 TL
Nazlım Kına Organizasyon
15

Akkışla

Nazlım Kına Organizasyon

4.000-6.000 TL
Angel Organizasyon
15 10

Melikgazi

Angel Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Kına organizasyonları oldukça ayrıntılı ve bir o kadar da duygu olarak yoğun davetler. Bu tarz organizasyonlarda profesyonel bir firmayla çalışarak işleri kendiniz için kolaylaştırabilirsiniz. Böylece diğer farklı ihtiyaçlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Eğer Kayseri kına organizasyon firmaları arayışındayız, Mina Kına Davet olarak aradığınız profesyonel hizmeti size sunuyoruz!

Kaliteli hizmetimizi fark edeceğiniz noktalardan biri kına ekibimiz ile davet mekanınızda yaptığımız provalar. O günü yaşıyormuş gibi bindallı ve kaftanlarla birlikte provanızı gerçekleştiriyor, asıl eğlence gününüzde herhangi bir sürpriz yaşamıyorsunuz. Bir diğer önem verdiğimi nokta ise, kına ekibimizin renk renk, çeşit çeşit kostümü olması. Gelin adayların istedikleri modelleri bulması için birçok seçeneğe sahibiz. Çünkü aynı zamanda görsel bir şov hazırlıyoruz!

Sunduğumuz hizmetlerden bir diğeri ise konsept çalışmalarımız. Dilerseniz Roman, romantik, Hint gibi birçok konsepti başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her detayı seçtiğiniz konsepte göre organize ediyoruz. Kına ekibinin elindeki süslerden, masalar üzerindeki şamdanlara kadar her ayrıntıyı düşünüyoruz. Dans şovunu da tabii ki konsepte göre düzenliyoruz. Eğlencenizde bu sahnelerin yaşanması aynı zamanda birbirinden güzel fotoğraf kareleri elde etmenizi sağlıyor.

Bir kınayı eğlenceli kılan noktalardan biri de müziklerdir. İyi müziklerle herkes daha çok eğlenir ve keyiflenir. Bu nedenle müzik konusunda da oldukça seçici davranıyoruz. Müzik akıp giderken siz de kına gecenizin tadını çıkarıyorsunuz. Davul şovu ile tüm gece dans ediyor, kına müziklerimiz ile coşuyorsunuz.

Organizasyon sorumlumuz gece boyu her an yanınızda yerini alıyor. Süreci doğal akışında ilerleterek ilk defa yaşayacağınız anlarda size rehber oluyor. Çıkan sorunları da size fark ettirmeden hemen çözüyor.

Kayseri Mina Organizasyon olarak Melikgazi’de uygun fiyatlarımızla karşınıza çıkıyoruz. Dolayısıyla hem paket fiyatlarımızı öğrenmek hem de daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Bunun içinde yandaki fiyat teklifi formunu doldurmak ya da sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

İletişim

Samet Ağca

  • Adres: Fatih Mah. İstasyon Cad. 14/C Melikgazi/Kayseri

Mina Kına Davet Organizasyon Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


c&s

cennet & selçuk

Düğün Tarihi: 12.08.2019

Geçen sene kına gecemi Samet bey ve Tuğba hanıma emanet etmiştim.Öncelikle kendi kınam için tekrardan teşekkür ediyorum. şimdi dört gözle 10 temmuzda olacak kız kardeşimin kına gecesini bekliyoruz.tüm kınası olacak gelin arkadaşlarıma tavsiye ediyorum...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!