• Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Kapris Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-20.000 TL

Kapris Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kapris Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Kapris Organizasyon Hakkında

Her zaman en iyisini isteyen gelinler için hizmet verdiğimiz Kapris Organizasyon’da beklentilerinizin karşılanacağı bir kına eğlencesi yapmaya hazır mısınız? Rüyalarınızı süsleyen kına merasiminiz için birbirinden farklı konseptlerimizle size hizmet veriyoruz.

Profesyonel bir ekibe sahibiz. Uzun zamandır eğlence sektöründe başarıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda da her şeyin tam da istediğiniz gibi olacağı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Takvimler 2005 yılını gösterdiğinde kurulan organizasyon firmamızla bugüne kadar çok sayıda etkinliğe başarıyla imza attık. Gün geçtikçe kendimizi daha da geliştirmeye özen gösteriyoruz. Kişilere, kurumlara ve markalara hizmet verirken her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Bu da bizi diğer firmalardan farklı kılıyor.

Düğün, kına gecesi, nişan, söz, parti, kurumsal etkinlikler hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları. Organizasyon ve ekipman kiralama hizmetlerimizle beklentileriniz doğrultusunda konseptler oluşturuyoruz. Kına merasiminizden önce sizinle görüşmeler yaparak nasıl bir eğlence istediğinizi detaylı olarak öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan da örnekler paylaşarak tercihleriniz doğrultusunda hazırlıklarınızı yapıyoruz. Mekan süslemesinden, kullanılacak aksesuarlara, kına tahtlarına, sahne ve ses sistemlerinin kurulumuna kadar A’dan Z’ye her detayla ilgileniyoruz. Davul şov, konfeti, fişekler, balonlar, yer volkanları, dans gösterileriyle eğlencenizi renklendiriyoruz. Tüm bunların yanına ek eğlencenize eşlik etmesi için kına ekibi de yönlendiriyoruz.

Yaşamınızın en özel günlerinde kendinizi mutlu ve önemli hissetmenizi sağlıyoruz. Organizasyonların tümünde büyüklüğe ya da katılımcı sayısına bakmaksızın aynı özeni göstererek hizmet veriyoruz. Yıllar sonra dahi unutulmaz hatıralara sahip olmanız için emek veriyoruz.

Siz de Kayseri kına organizasyon şirketleri arasında yer aldığımız firmamızın hizmet içeriklerinin neler olduğunu öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan Kapris Organizasyon Kayseri telefonunu, mail adresini ve iletişim adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Serçeönü Mah. Türkay Sk. No:7/N Kocasinan

  • Haritadaki Konumu

    Kapris Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.