Kapris Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

3.000-4.000 TL

Min. Fiyat

Kocasinan, Kayseri

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 3.000-4.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Evva Organizasyon & Davet
24 3

Kocasinan

Evva Organizasyon & Davet

1.500-2.250 TL
Nazlım Kına Organizasyon
15

Akkışla

Nazlım Kına Organizasyon

4.000-6.000 TL
Angel Organizasyon
15 10

Melikgazi

Angel Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Her zaman en iyisini isteyen gelinler için hizmet verdiğimiz Kapris Organizasyon’da beklentilerinizin karşılanacağı bir kına eğlencesi yapmaya hazır mısınız? Rüyalarınızı süsleyen kına merasiminiz için birbirinden farklı konseptlerimizle size hizmet veriyoruz.

Profesyonel bir ekibe sahibiz. Uzun zamandır eğlence sektöründe başarıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda da her şeyin tam da istediğiniz gibi olacağı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Takvimler 2005 yılını gösterdiğinde kurulan organizasyon firmamızla bugüne kadar çok sayıda etkinliğe başarıyla imza attık. Gün geçtikçe kendimizi daha da geliştirmeye özen gösteriyoruz. Kişilere, kurumlara ve markalara hizmet verirken her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Bu da bizi diğer firmalardan farklı kılıyor.

Düğün, kına gecesi, nişan, söz, parti, kurumsal etkinlikler hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları. Organizasyon ve ekipman kiralama hizmetlerimizle beklentileriniz doğrultusunda konseptler oluşturuyoruz. Kına merasiminizden önce sizinle görüşmeler yaparak nasıl bir eğlence istediğinizi detaylı olarak öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan da örnekler paylaşarak tercihleriniz doğrultusunda hazırlıklarınızı yapıyoruz. Mekan süslemesinden, kullanılacak aksesuarlara, kına tahtlarına, sahne ve ses sistemlerinin kurulumuna kadar A’dan Z’ye her detayla ilgileniyoruz. Davul şov, konfeti, fişekler, balonlar, yer volkanları, dans gösterileriyle eğlencenizi renklendiriyoruz. Tüm bunların yanına ek eğlencenize eşlik etmesi için kına ekibi de yönlendiriyoruz.

Yaşamınızın en özel günlerinde kendinizi mutlu ve önemli hissetmenizi sağlıyoruz. Organizasyonların tümünde büyüklüğe ya da katılımcı sayısına bakmaksızın aynı özeni göstererek hizmet veriyoruz. Yıllar sonra dahi unutulmaz hatıralara sahip olmanız için emek veriyoruz.

Siz de Kayseri kına organizasyon şirketleri arasında yer aldığımız firmamızın hizmet içeriklerinin neler olduğunu öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan Kapris Organizasyon Kayseri telefonunu, mail adresini ve iletişim adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Bozbey

  • Adres: Serçeönü Mah. Türkay Sk. No:7/N KocasinanYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!