By Kınalı Organizasyon Kayseri

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

By Kınalı Organizasyon Kayseri Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

By Kınalı Organizasyon Kayseri Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

By Kınalı Organizasyon Kayseri Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

By Kınalı Organizasyon Kayseri Hakkında

Kendinizi sultanlar gibi hissedeceğiniz sultan kınası, eğlencenin ve dansın tadını doyasıya çıkaracağınız roman kınası, etnik danslarıyla hint kınası ya da geleneksel kırmızılar içinde sade bir kına töreni için doğru adresin By Kınalı Organizasyon Kayseri olduğuna emin olabilirsiniz.

Renkli ve farklı modellere sahip bindallı seçeneklerimiz içerisinde zevkinize uyanı kolaylıkla bulacağınıza eminiz. Farklı renk ve boyutlarda kına tahtı seçeneklerimizle de birbirinden değişik konseptleri sizin için tasarlıyoruz. Kına merasiminiz için Kayseri kına organizasyonu firmaları arasında bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sıradan organizasyon firmalarından çok daha farklı hizmet içeriklerini size sunarak etkileyici bir ambiyansın içinde olmanızı sağlıyoruz. Yöresel kostümlerle misafirlerinizi karşılıyor, lokum ve gül suyu ikramlarımızı daha davetlileriniz salonun içerisine adım atmadan sunuyoruz. Davul şovla misafirlerinizin yanına, dans pistine çıkışını sağlayarak yelpazeler ile hoş bir görüntü oluşturuyoruz. Profesyonel nedime kızlar ve 3 farklı dans gösterisiyle eğlencenizi saatler boyu adeta bir şölene dönüştürüyoruz. Kına yakma resitali esnasında uygun fon müzikleri çalmasını sağlayarak etkileyici bir atmosfer yakalıyoruz. Damat basması, gelin duvağı örtme ve gelin eğlendirme gibi gösterilerle gülümseten dakikalar yaşatıyoruz. Sadece bu kadar olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü bunların yaptıklarımızın sadece ufak bir kısmı olduğunu bilmenizi isteriz. Renkli kuşak ile dans oyunu ve testi kırma seremonileri ile eğlencenize bir dakika bile ara vermeden devam ediyoruz. Sizin ve davetlileriniz için hint kınacısı hizmetimizle de sıradan kına yakma görüntüsünün dışında estetik bir motif elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Kına ve bekârlığa veda organizasyonu firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerimizi detaylı olarak öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan By Kınalı Organizasyon Kayseri’ye ait iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.