Bay Ümit Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Pınarbaşı, Kayseri

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

Evva Organizasyon & Davet
24 3

Kocasinan

Evva Organizasyon & Davet

1.500-2.250 TL
Nazlım Kına Organizasyon
15

Akkışla

Nazlım Kına Organizasyon

4.000-6.000 TL
Angel Organizasyon
15 10

Melikgazi

Angel Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Bay Ümit Organizasyon olarak 15 yıllık deneyimimizi geliştirerek en renkli organizasyonlardan olan kına gecesi ve bekarlığa veda partinizi de sizin için düzenliyoruz.
Siz düğün hazırlıklarınızla ilgilenirken kına gecesi organizasyonunuza ayıracak zamanız kalmayabilir. Biz de sizin için istediğiniz tüm detaylarla tek tek ilgilenerek size seçenekler sunarak kız arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle unutulmayacak bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

En şık bindallıları ve kaftan modellerinde ister geleneksel tarzda ister modern tarzda renk seçenekleriyle birlikte size sunuyoruz. Eğlencenize eğlence katmak için davulcu getiriyoruz. Kınanızı yakmak için tecrübeli kına ekibi gelerek müziklerle kına töreninizi gerçekleştiriyoruz. Kına takımımız eksiksiz olur tepsisi, süslemesi ve mumuyla birlikte neşeli anlar geçirmenizi sağlıyoruz.

Müziklerimizi sizinle birlikte seçerek kurtlarınızı dökmenizi sağlayacak bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Gelin Hamamı yaparak kız arkadaşlarınızla birlikte tef eşliğinde oryantal dansçımızla birlikte hiç unutamayacağınız kahkahalarınızın eksik olmayacağı bir gün geçireceğinizden eminiz.

Biliyoruz ki kına gecenizde heyecanlı olduğunuz kadar stresli de oluyorsunuz. “Acaba bir aksilik olur mu?”, “Seçtiğim aksesuarlar dışında başka renk olan gelir mi? “ diye sorularınız olacağını tahmin edebiliyoruz. Organizasyonumuzun başından sonuna kadar sizinle ilgilenecek organizasyon yorumlumuzla birlikte eksiksiz bir kına ve bekarlığa veda partisi geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Kına gecenizin eksiksiz geçmesini istiyorsanız bizimle 4 hafta önceden iletişime geçebilirsiniz. Kişi başı minimum fiyat aralığı 10-20TL’den başlayarak isteklerinize göre değişiklik göstermektedir. Merak ettiğiniz sorularınız için yandaki form üzerimden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Umit Karabork

  • Adres: Pınarbaşı

Bay Ümit Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!