Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Kayseri

Aras Kına Nişan Müzik ve Ses Sistemleri

0352 353 31 24
Mesaj Gönder
 • Min. Fiyat
  5.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Aras Kına Nişan Müzik ve Ses Sistemleri Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Aras Kına Nişan Müzik ve Ses Sistemleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aras Kına Nişan Müzik ve Ses Sistemleri Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Aras Kına Nişan Müzik ve Ses Sistemleri Hakkında

1999 senesinden bugüne uzanan bir başarı hikayesinin markası, Aras Kına Nişan Müzik ve Ses Sistemleri, Kayseri’de bilinen ve sektörde tercih edilen bir firma. Ses sistemleri üzerine başlayan yolculukta hizmetini kusursuzca yerine getirebilen işletme, hizmet skalasını genişleterek organizasyon düzenlemelerine de başladı. Kına geceleriniz ve bekarlığa veda partileriniz onunla çok daha emin ellerde !

Deneyim

Kına organizasyon Kayseri kapsamında çalışmalarını 10 kişilik takım arkadaşlarıyla yürüten organizasyon, kendi içlerinde performanslarının en iyi olduğu alanlara göre iş birliği halinde hareket etmekte. Kına veya nişan etkinliğinin büyüklüğüne ve bütçesine göre bu sayıda değişiklik görülebiliyor. Merasim esnasında gelinin yanında duran ve planlamadan, düzenlemeden sorumlu olan nedime ekibimizin dışında yer almakta.

Hizmetler

Organizasyon firması paket seçenekleriyle çiftlere tercihlerini yapma olanağı sunuyor. Dileyenler için pakete ekleme veya paketten çıkarma yapılabiliyor. Kayseri kına organizasyon firmaları arasında olan Aras Kına Nişan Müzik ve Ses Sistemleri, etkinliği tüm hatlarıyla ele alıyor, dikkatle ve özenle planlıyor, çiftleri yönlendirerek uygulamaya koyuluyor. Kına tahtı, mekan düzenlemesi, kına takı, nedime ekibi hizmetleri arasında bulunuyor.

Dekorasyon

Dekor ve süsleme düzenlenecek etkinliğe göre farklılık gösteriyor. Çiftlerin tercihleri doğrultusunda kına tahtı ve arkada kullanılan fon düzenlemesi kırmızı ya da siyah olarak seçiliyor. Nişan davetlerinde ise daha sade konseptle hareket ediliyor ve yine çiftlerin seçimleri sonucunda gümüş, beyaz, krem renklerden oluşan tak ve oturma grubu kullanılıyor.Yuvarlak masa ve tiffany model sandalye uyumuyla oturma düzeni oluşturuluyor.

Ek Hizmetler

Firmamızın adından da anlaşılacağı üzere düğün, kına, nişan, sünnet ve ihtiyaç duyulan tüm etkinlikler için ışık ve ses sistemi temin ediyoruz. Mutlu anlarınızın kalıcı izlere dönüşmesi için profesyonel fotoğraf ve video hizmeti sağlıyoruz. Bunun için görüntü kalitesi üst düzey cihazlar kullanıyoruz. Kutlamalarınıza daha da lezzet katmak isterseniz yemeklerinin çeşitliliği ve tadıyla öne çıkmış catering firmasına yönlendiriyoruz.

İster mahallede olsun ister salonda… Etkinliklerinize ses ve renk getiriyoruz. Kayseri kına organizasyon fiyatlarının firmamızdaki teklifini öğrenmeyi arzu ederseniz iletişim numaramız üzerinden bizimle irtibat kurabilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz. Anlaşma gerçekleştikten sonra belli bir miktar kapora alıyoruz, organizasyonun hemen öncesinde kalan tutarı havale ya da nakit olarak talep ediyoruz.

İletişim

 • Telefon:

  0352 353 31 24

 • Adres:

  Melikgazi / Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Aras Kına Nişan Müzik ve Ses Sistemleri Yol Haritası

Aras Kına Nişan Müzik ve Ses Sistemleri Yorumları (1)

Mehmet

Düğün Tarihi: 19.03.2023

Teşekkür ederiz Aras Kına Nişan Müzik. Güzel günümüzde yanımızda olduğunuz için ❤️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.