Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Balıkesir

Kevser Uğur Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Sahibi

Kevser Uğur Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Kevser Uğur Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kevser Uğur Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kevser Uğur Organizasyon Hakkında

Eminiz ki şahane bir gelin olacaksınız. Mükemmelliğinize yakışır bir kına eğlencesi düzenlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Balıkesir kına organizasyon şirketleri arasında yer aldığımız Kevser Uğur Organizasyon markasıyla bugüne kadar çok sayıda eğlence düzenledik. Aldığımız mutlu geri dönüşler ise içimizdeki iş aşkını pekiştirdi. Siz de kusursuz bir davet vermek istiyorsanız, ne duruyorsunuz?

20 yılı aşkın kurumsal tecrübemizle size hizmet veriyoruz. Tecrübelerimizle size ve konuklarınıza unutulmaz bir gece yaşatmak istiyoruz. Bize hayallerinizi anlatın ve sadece seyredin. Her şeyi sizin yerinize organize ediyor, planlıyor ve uyguluyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin memnuniyetinizi sağlamak. Bunun için kutlamanızdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Hizmet içeriklerimize dair bilgi vererek, çalışma prensiplerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Eminiz ki eğlenceniz bittiğinde “keşke” kelimesini kullanmayacaksınız!

Profesyonel hizmetlerimizle geceniz adeta bir masala dönüşecek. Sadece hayal edin, gerçekleştirelim. Hizmet içeriklerimiz saymakla bitmeyecek kadar çok. Gelin hamamı, gelin otağı, gelin cibinliği, dans ekibi, Hint gecesi, Roman gecesi, davul ve darbuka gösterileri, isteğe bağlı dansöz, Aşuk ile Maşuk oyunu, kadın DJ, yeniçeri, fasıl grubu, şerbetçi, çerez, kahve ikramı, cevizli lokum, palyaço, Hint kınacısı, kamera çekimi, iç ve dış sınırsız fotoğraf çekimi, testi kırma şovu, ihtiyaç durumunda gelin ve damat dans eğitimi, hatıra panosu, müzik sistemi ayarlaması, kına tahtı, tasavvuf ekibi, semazen gösterisi, Hacivat ve Karagöz gösterisi, sohbetli kına, drone ile çekim, hikaye çekimi, kuaför hizmeti, araç kiralama, dilek feneri, el mumu, padişah kostüm, kılıç kalkan ekibi, mehteran ekibi ve tabii ki mekan süsleme gibi daha pek çok alanda size yardımcı oluyoruz.

Siz de Bursa kına organizasyonu firmaları merkezli olmamıza karşın Balıkesir’de de faaliyet gösterdiğimiz Kevser Uğur Organizasyon’un ayrıcalıklarla dolu fırsatlarıyla eğlenmek isterseniz bizimle iletişime geçmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kayhan Mah. Ünlü Cadde Timurhan Apartmanı No:13, Kat:2, D:2,Osmangazi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.