Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Balıkesir

Misya Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Misya Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Misya Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Misya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Misya Organizasyon Hakkında

2009 yılında başlayan faaliyetlerimiz bugün hâlâ aynı heyecanı ve hızı ile daha da büyüyerek devam ediyor. Organizasyon markamız Mysia Burhaniye gibi Balıkesir’in nadide ilçelerinden birinde bulunuyor ve başta ilçemiz olmak üzere tüm şehrimize hizmet ediyor.

Misya ailesi olarak hizmetlerimiz saymakla bitmez ancak bilgi vermek için bazılarını saymak isteriz. Bindallı ve kaftan kiralama, kına ve sünnet tahtı kiralama, kına organizasyon ekibi, halk oyunları ekibi, palyaço, düğün dansı eğitimi, düğün ve organizasyonlar için orkestra ile bando, müzik ve dans kurları, çocuk bandosu ve daha nicelerini bünyemizde bulabilirsiniz. Fakat bu metni okumanızdaki asıl sebep kına geceniz için organizasyon desteği istemeniz olduğunu bildiğimizden bu konuda özelinde detaylardan da bahsedelim.

Öncelikle kına gecelerinin çok uzun yıllardır kültürümüzde var olan bir âdet olduğu gerçeğinin farkındayız ve tüm ritüelleri ile seremonileri hakimiz. Üstelik eski gelenekleri bilmekle birlikte günümüzde ortaya çıkan trendleri de yakinen takip ediyoruz. Bu sebeple bir gelinimizin bizden talep edip de bulamayacağı bir hizmet düşünemiyoruz. Tüm hizmetlerimizin farklı zevk ve bütçelere göre hitap edecek şekilde düzenlendiği paketlerimiz bulunuyor ve bizi tercih eden çiftlere bunları sunup karar verme aşamalarını kolaylaştırıyoruz.

Peki, bu kına paketlerimizde genel olarak ne gibi hizmetler bulunabiliyor? Bindallı, kına ekibi, davul şovlu gelin çıkışı, dans gösterileri, testi kırma, kına tahtı kurulumu, nedime ile konuk karşılama, gelinin dans koreografisi, kişiye özel gelin tefi, kına tepsisi ve sepeti, arkadaşlara nedime kıyafeti, taçlar, el mumları ve bileklikler, zilli tefler, kuru kına, karşılama yazısı, gökkuşağı kemeri, DJ ile kına müzikleri, ses sistemi, yer volkanı ve konfeti gibi pek çok hizmet sayabiliriz.

Üstelik tüm bunları dilediğiniz yerde ve mekanda dilediğiniz konseptte sunabiliyoruz. Bir otel, kır düğünü, ev bahçesi veya hatta sokakta bile alanın dinamiğine uygun şekilde hazırlıklarınızı eksiksiz yerine getirebiliriz. Misya imzalı eksiksiz bir Burhaniye kına organizasyonu için bizi tercih ederseniz iletişim bilgilerimize sayfa üzerinden ulaşabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kocacami.Mh.Börezli kızıklı Çad.No:1/B Burhaniye/ Balıkesir

  • Haritadaki Konumu

    Misya Organizasyon Yol Haritası

Misya Organizasyon Yorumları (3)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Ayça & Umut

Düğün Tarihi: 14.09.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Herkese tavsiye ederim ilgi çok güzel beklentimi fazlasıyla karşıladı. Ayrıca panik yapıyorsunuz nasıl olacak diye sürekli ama onlar bu işi defalarca yaptılar biraz bu açıdan dusunerek spontane yaşayın onlara bırakın çok eğlenecek ve harika anılarınız olacak benden söylemesi.. 🙏

Merve & İlker

Düğün Tarihi: 04.09.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Nereden baslasam bilemedim. Bittikten sonra neden bitti ki diye uzulmeme sebep olacak kadar guzeldi hersey. Ilk gorusmeye gittigim andan itibaren ekibin profesyonel tutumu ve benim (bir basak burcu olarak) sordugum merak ettigim herseye detaylica yanit vermeleri, yeri geldiginde stresimi alip... devam 

Ebru & Hakan

Düğün Tarihi: 08.06.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kına gecemi de düğünümü de renklendiren güzel insanlara çok teşekkür ediyorum Hem bize Hemde misafirlerimize çok güzel bi gece yaşattınız ekiple çalışmalarımız çok eğlenceliydi organizasyonda hiç bir sıkıntı yoktu her şey istediğimden de mükemmel oldu bütün yakınlarıma ve çevreme hiç düşünmeden... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.