Alin's & Ferman Organizasyon

E-posta Gönder

0266 225 5739

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Karesi, Balıkesir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına takımı, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına gecenizi eğlenceli ve hayallerinizdeki gibi bir organizasyonla kutlamak isteyen tüm çiftleri Alin’s Ferman Organizasyon olarak kaliteli hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Balıkesir’de 2009 yılında Ferman Halk Oyunları olarak başladığımız hizmetimize kına organizasyonlarını ekledik ve profesyonel ekibimizle birlikte kusursuz bir hizmet almanız için özenle çalışıyoruz. Dans eğitimlerinin yanı sıra istediğiniz konseptte tasarlayacağımız kına gecenizi kusursuz bir eğlenceye dönüştürüyoruz.

Organizasyon sektöründe deneyimli ekibimiz ile birlikte kına gecesi ve bekârlığa veda partinizi istediğiniz şekilde tasarlayabiliyoruz. Eğlencenizi tasarlarken tüm süreçlerle özenle ilgileniyor size de sadece keyifli bir gün geçirme kısmını bırakıyoruz. Organizasyon öncesi yapacağımız planlama sohbetimizde isteklerinizi öğreniyor, size farklı alternatifler sunarak, konseptinizi belirliyoruz. Osmanlı saray konsepti, Hint ve modern konseptler başta olmak üzere yaratıcı fikirlerimizle kişiye özel konseptler de oluşturabiliyoruz.

Ferman Kına Organizasyon olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; kın geceniz için tercih edeceğiniz mekânı istediğiniz tarzda hazırlıyoruz. Davetli masa ve sandalye süslemeleri, mekân giriş yolu hazırlığı, tek ve çift kişilik lüx kına tahtı hizmeti veriyoruz. Eğlenceniz için de ihtiyacınız olan kına sepeti, kına tepsisi, el mumu, gelin yelpazesi, nedime bilekliği gibi tüm ekipmanları da temin edebiliyoruz. Ayrıca bindallı ve kaftan kiralama hizmetimiz de mevcut.

Muhteşem dans şovları, davul şov ve gösterilerle de kına gecenizi kusursuzlaştırıyoruz. Profesyonel dans ekibimiz konseptinize özel koreografiler oluşturuyorlar ve dilerseniz sizi de bu gösterilere dahil edebiliyoruz.

Alin’s & Ferman Organizasyon Balıkesir olarak hizmetlerimiz anlattıklarımızla da sınırlı değil. Düğününüzde davetlileri şaşırtmak ve sevgilinize özel bir dans gösterisi hazırlamak istiyorsanız; düğün dansı ve zeybek eğitimi veriyoruz. Siz de kına gecesi ve özel organizasyonlarınızı unutulmaz bir davetle kutlamak istiyorsanız, sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

Arın Ankara

Aslı Yanal

  • Telefon: 0266 225 5739

  • Adres: Yıldırım mahallesi Cumhuriyet Caddesi 33/B Balıkesir

Alin's & Ferman Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!