Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Balıkesir

Ferman Organizasyon

5,0
Ferman Organizasyon
  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ferman Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Ferman Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ferman Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Ferman Organizasyon Hakkında

Kına gecenizi eğlenceli ve hayallerinizdeki gibi bir organizasyonla kutlamak isteyen tüm çiftleri Ferman Organizasyon olarak kaliteli hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Balıkesir’de 2009 yılında başladığımız hizmetimize kına organizasyonlarını ekledik ve profesyonel ekibimizle birlikte kusursuz bir hizmet almanız için özenle çalışıyoruz. Dans eğitimlerinin yanı sıra istediğiniz konseptte tasarlayacağımız kına gecenizi kusursuz bir eğlenceye dönüştürüyoruz.

Organizasyon sektöründe deneyimli ekibimiz ile birlikte kına gecesi ve bekârlığa veda partinizi istediğiniz şekilde tasarlayabiliyoruz. Eğlencenizi tasarlarken tüm süreçlerle özenle ilgileniyor size de sadece keyifli bir gün geçirme kısmını bırakıyoruz. Organizasyon öncesi yapacağımız planlama sohbetimizde isteklerinizi öğreniyor, size farklı alternatifler sunarak, konseptinizi belirliyoruz. Osmanlı saray konsepti, Hint ve modern konseptler başta olmak üzere yaratıcı fikirlerimizle kişiye özel konseptler de oluşturabiliyoruz.

Ferman Kına Organizasyon olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak; kın geceniz için tercih edeceğiniz mekânı istediğiniz tarzda hazırlıyoruz. Davetli masa ve sandalye süslemeleri, mekân giriş yolu hazırlığı, tek ve çift kişilik lüx kına tahtı hizmeti veriyoruz. Eğlenceniz için de ihtiyacınız olan kına sepeti, kına tepsisi, el mumu, gelin yelpazesi, nedime bilekliği gibi tüm ekipmanları da temin edebiliyoruz. Ayrıca bindallı ve kaftan kiralama hizmetimiz de mevcut.

Muhteşem dans şovları, davul şov ve gösterilerle de kına gecenizi kusursuzlaştırıyoruz. Profesyonel dans ekibimiz konseptinize özel koreografiler oluşturuyorlar ve dilerseniz sizi de bu gösterilere dahil edebiliyoruz.

Ferman Organizasyon Balıkesir olarak hizmetlerimiz anlattıklarımızla da sınırlı değil. Düğününüzde davetlileri şaşırtmak ve sevgilinize özel bir dans gösterisi hazırlamak istiyorsanız; düğün dansı ve zeybek eğitimi veriyoruz. Siz de kına gecesi ve özel organizasyonlarınızı unutulmaz bir davetle kutlamak istiyorsanız, sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Milli Kuvvetler caddesi Eski Kuyumcular Mahallesi Alpaslan Sokak 2A/3 Karesi/Balıkesir

  • Haritadaki Konumu

    Ferman Organizasyon Yol Haritası

Ferman Organizasyon Yorumları (3)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Esra & Hamza

Düğün Tarihi: 29.07.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İyiki tercihim olmuş kına gecem güzelleşti sayelerinde bütün ekip o kadar Güler yüzlü ve yardımsever ki çok çok memnun kaldım

Kübra & Ayhan

Düğün Tarihi: 21.07.2020

Harika bir ekipsiniz. İnanın hiç sıkılmadan izledim.Başarılarınız daim olsun. Söylenecek kelime kısa ve net.Süper bir ekipsiniz.

Figen & Furkan

Düğün Tarihi: 05.07.2019

Bu mutlu günümde eksiksiz bir performans gösterdiğiniz için ve geceme renk katmanız dolayısıyla en samimi duygularımla teşekkür ederim. İyiki varsınız ☺️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.