Hülya Wedding

E-posta Gönder

Hülya Wedding
  • Merkez, Balıkesir.

Hülya Wedding Fiyatlandırma

  • Minimum Paket Fiyatı

    25.000 TL'den fazla

Hülya Wedding Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Hülya Wedding Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hülya Wedding Hakkında

Türkiye’nin köklü düğün ve davet organizasyon şirketlerinden biri olarak Hülya Wedding & Events çatısı altında 1996’dan bu yana hizmet vermekteyiz. İstanbul’da süslemeyle başladığımız bu yolculuktaki başarılarımızla ülke sınırlarını geçip Avrupa ve Ortadoğu’ya kadar uzandık. Üstlendiğimiz kına ve bekarlığa veda organizasyonlarında çiftlerimize her daim profesyonel bir hizmet ve hayallerinin çok daha fazlasını sunmayı ilke edindik.

Deneyim
Hülya Wedding Davet Organizasyon’da planlama yeteneği üstün, hızlı çözümler yaratabilen ve aile şirketi olmanın getirdiği sıcaklığı çiftlerimize yansıtan bir ekiple çalışıyoruz. Başarılarımız bugüne dek pek çok kez yerel ve görsel basında yer aldı. Romanya ve Irak gibi ülkelerde düzenlediğimiz organizasyonlar büyük ilgi görüyor. 25 yıldır çiftlerin mutluluğuna ortak olmakla kalmıyor, her zaman çıtamızı yükselterek mükemmel ve kaliteli bir hizmeti hedefliyoruz.

Hizmetler
Balıkesir kına organizasyon hizmetlerimiz kapsamında bindallı ve kaftan alternatiflerinden muhteşem bir kına gecesinde olması gereken A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı bize bırakabilirsiniz. Tecrübeli ekibimizle VIP ve butik etkinlikler kadar 10.000 kişilik organizasyonlarda da eksiksiz bir iş çıkarma performansına sahibiz. Kına süslemesi, kına müziği veya gelin hamamı gibi aklınıza gelebilecek her isteğinizle yakından ilgilenip hazırlık sürecinizi keyifli bir deneyime dönüştürüyoruz.

Dekorasyon / Süsleme
Hülya Wedding kına organizasyonlarımızda canlı çiçeklerden şık masa objelerine, suplalardan otantik ve gösterişli kına takımlarına kadar tüm dekorasyon öğelerini kullanabiliriz. Davetlerimizin konseptlerini belirlemeyi çiftlerimize bırakırken, yaratıcı öneriler sunmayı da ihmal etmiyoruz. Bohem, rustik, sade veya şaşalı bir kına gecesi veya bekarlığa veda partisi için tek yapmanız gereken bize düşlediğiniz daveti anlatmak olacaktır.

Ek Hizmetler
Bizimle çalışan çiftlerimiz bugüne dek sayısız söz, nişan, düğün veya doğum günü partisi gibi kutlamalarından mutlu ayrıldı. Hülya Wedding’in geniş kadrosu ve hizmet ağından yararlanabilir, tüm özel ve kurumsal etkinliklerinizde profesyonel çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. 7/24 açık sevkiyat depolarımız ve son ana kadar yanınızdan ayrılmayacak ekibimizle her daim hizmetinizdeyiz. Araç kiralama, catering veya profesyonel fotoğrafçı gibi ihtiyaçlarınızda bize başvurabilirsiniz.

Balıkesir’in en çok konuşulan kına gecelerinden biri sizinki olsun istiyorsanız, bu özel geceyi kusursuz bir şekilde planlamalısınız. Düğün hazırlıkları sürecinde oradan oraya koşturmak yerine, arkanıza yaslanın ve tam da istediğiniz gibi bir kına ve bekarlığa veda davetinin tadını çıkarın. Hülya Wedding’den alabileceğiniz hizmetler ve Balıkesir kına organizasyon gecesi fiyatlarımızla ilgili sorularınız için sayfadaki bilgilerimizi veya yandaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.