Batı Sahne

1 Yorum

E-posta Gönder

  • Merkez, Balıkesir.

Ekiple Tanışın

Batı Sahne Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Batı Sahne Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Batı Sahne Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Batı Sahne Hakkında

Düğününüz yaklaşırken düğün telaşının yorgunluğunu üstünüzden atıp, gönlünüzce dans edeceğiniz bir kına gecesi yapmak veya sevdiklerinizle beraber düğününüzü harika bir bekarlığa veda partisiyle taçlandırmak isterseniz biz Batı Sahne Balıkesir’de siz sevgili çiftleri bekliyoruz.

Size öncelikle genel olarak ihtiyaçlarınıza göre birbirinden güzel üç paket sunuyoruz. Altın, gümüş ve bronz paketlerden birini seçiyorsunuz. Ardından tüm organizasyonu sıradan kalıplardan çıkarıp tamamen size özel olarak hazırlıyoruz. Öncelikle sizinle tanışıyor hayallerinizdeki organizasyonu öğreniyoruz. Bindallıdan kına tahtına her türlü süsleme ve dekorda sizin içinize sinecek şekilde karar veriyoruz. Kına geceleri için bir klasik olan altın ve kırmızı dekorların yanında son zamanlarda moda olan hint konseptinde mor, yeşil, turuncu renklerin kullanıldığı dekorları da tercih edebilirsiniz. Profesyonel iş ortaklarımızla beraber sizi hayallerinizdeki organizasyona kavuşturacak her türlü ihtiyacınıza kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Size de sadece hayallerinize ulaşmak için sabırsızlanmak kalıyor.

Gecenin yıldızı elbette sizsiniz ama biz kına gecenizi görsel bir şölene dönüştürecek profesyonel dansçılarımızla da konuklarınıza unutulmaz bir gece yaşatıyoruz. Konseptinize uygun olarak giydirilmiş dansçılarımızla halk oyunlarından, roman havasına çeşitli danslarla bu muhteşem geceye eşlik ediyoruz. Bindallınız ve kaftanınıza uygun olarak giyinmiş nedimelerle salona girişinizi görkemli bir şova çevirebiliyoruz. İsterseniz muhteşem bir orkestra ve ses sanatçılarıyla kadınlar matinesi de yapabiliyoruz. Coşkuyu iyice arttırmak isterseniz davul şovlarla da tempoyu iyice arttırıyoruz.

Siz de sevdiklerinizle dilediğinizce eğlendiğiniz, tam da hayallerinizdeki gibi bir gece geçirmek isterseniz biz Batı Sahne Organizasyon olarak bu özel gecenizi adeta bir şölene dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz. Kına gecesi ve bekarlığa veda gecelerinin yanında sünnet düğünlerinden, babyshower organizasyonlarına kadar hizmet verebiliyoruz. Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek isterseniz veya fiyat teklifi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yıldırım Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:11 Kat:1 Karesi Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Batı Sahne Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Selen & Efe

Düğün Tarihi: 02.08.2019Düğünüm çok güzeldi bu geceyi güzel yapan batı sahneydi her şeyden çok memnun kaldım teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.