Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Yalova

Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Siz değerli gelin adaylarımıza mutlu bir geleceğe evet demeden önce, bekarlığınızın son günlerinden doyasıya eğlenebileceğiniz bir ortam sağlıyor, güler yüzlü ekibimizle bütün isteklerinizi yerine getirerek güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Çiftlikköy Belediyesi Yeni Düğün Salonumuzda ısıtma ve soğutma sistemleri, farklı renk seçenekli led aydınlatmalar bulunuyor; üstelik yüksek tavanımızın ferahlığını da sonuna kadar hissedebiliyorsunuz. 500 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabildiğimiz zarif salonumuza bütün sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla davet edebilirsiniz.

Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurabilmek için organizasyon firmalarıyla iş ortaklığı kuruyoruz. Kına tahtı, kına tepsisi, kaftan gibi ihtiyaçlarınızı bu şekilde karşılayarak bütün yükü omuzlarınızdan alıyoruz. Ayrıca 5 saatte kadar boş salonumuzu kiralama olanağı da sunuyoruz.

Yemekli davetleriniz için profesyonel mutfağımızda, usta aşçılarımızın hazırladığı leziz menülerimizi misafirlerinize sunuyoruz. Menümüzün içeriği; başlangıç tabağı, ara sıcaklar ve ana yemekten oluşuyor. Bu yemekleri istediğiniz içecek seçenekleriyle tamamlayabilirsiniz. Tüm sunumlarımızı tecrübeli ve işinde son derece titiz servis ekibimiz yapıyor. Aynı zamanda ekibimiz, misafirleriniz tüm isteklerini karşılamak için davetiniz boyunca aralıksız çalışıyorlar.

Profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına geceniz için yöresel kına müzikleriyle sizi hem duygulandırıyor hem de neşelendiriyoruz. Bunun dışında profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz.

Yanınızdan bir dakika bile ayrılmadan, bütün özel anlarınızı ölümsüzleştirecek profesyonel ekibimiz, fotoğraf ve video çekimlerinizi gerçekleştiriyor. Dilediğiniz zaman fotoğraf ve videolarımızı ekibimizden teslim alabilirsiniz.

Düğün salonumuz hakkında daha fazla bilgi almak ve Çiftlikköy Belediyesi Düğün Ve Konferans Salonu fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanla siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çiftlik Mah. Stadyum Cad. No : 22 Çiftlikköy – Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.