Yalova Öğretmenevi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Çiftlikköy

Albina Cafe

Atlantis Havuz & Cafe Bar
8

Çınarcık

Atlantis Havuz & Cafe Bar

400-500
50 TL'den az
Helenapolis Otel
9

Altınova

Helenapolis Otel

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Benzersiz bir kına gecesi organizasyonu için Yalova Öğretmenevi adresimizde konuklarınızı ağırlıyoruz. Kına gecelerine gelin hanımların ne kadar önem verdiğini biliyor, biz de aynı özenle hareket ediyoruz. İsteklerinizi ekibimizle birlikte düzenlediğimiz görüşmelerde en ince ayrıntısına kadar dinliyoruz. Detaylı bilgi ve fikir alışverişleri sonunda aldığımız kararları ışığında harekete geçiyoruz!

ilk olarak mevsim ve davetli sayınıza göre kapalı veya açık alanlarımızdan birini tercih ediyoruz. Geniş ve ferah bahçemizde düzenleyeceğiniz organizasyonlarda olumsuz hava koşulları için önlemler alıyoruz. Kapalı salonumuzda ise az sayıda davetlinizle keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Çok amaçlı salonumuz dört mevsime uygun iklimlendirme sistemleri sayesinde istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz koşullara sahip!

Dekorasyon ve süslemelerimizden de bahsetmek isteriz! Yalova kına gecesi mekanları arasında şıklığı ile dikkat çeken sade ve zarif bir atmosfer yaratıyoruz. Beyaz renk tonlarına ağırlık veriyor, her konsepte uygun dokunuşları renkli tüller ile yapıyoruz. Masalarda; çiçek, şamdan, mumluk gibi aksesuarlar kullanıyoruz. Servis takımları ve özel sunumlar ile masaları konuklarınız için hazır hale getiriyoruz. Kına köşesi, karşılama masası, konuk hatıra defteri masası ve fotoğraf çekim alanları düzenlemek için uzman yardımı alıyoruz. Organizasyon firmalarının desteğiyle solumuzdaki konsepti tamamlayacak şekilde zarif dokunuşlar ile hazırlıklarınızı tamamlıyoruz!

Davet menüleri mi? Elbette hazırlıklarımıza dahil oluyor ve mutfak ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Yemek listesi tadımları ile tercih ettiğiniz; yemekli ve ikram menüleri özel sunumlar ile konuklarımızın beğenisine sunuyoruz. Düğün ve kına gecesi bir arada olan organizasyonlarda yemekli menü tercih ederken kına gecesi organizasyonlarınızda ikram menüleri tercih edebilirsiniz. Karar tamamen size bırakılıyor!

Siz de müzik ve eğlence dolu bir kına gecesi için Yalova Öğretmenevi fiyatlarını merak ediyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya form ile irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Dereağzı Mevki Tigem Yanı Liman Cad. Merkez/ Yalova

Yalova Öğretmenevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!