Yalova Öğretmenevi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yalova Öğretmenevi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Yalova Öğretmenevi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Yalova Öğretmenevi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yalova Öğretmenevi Sık Sorulan Sorular

Yalova Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yalova Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Yalova Öğretmenevi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yalova Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Yalova Öğretmenevi Hakkında

Benzersiz bir kına gecesi organizasyonu için Yalova Öğretmenevi adresimizde konuklarınızı ağırlıyoruz. Kına gecelerine gelin hanımların ne kadar önem verdiğini biliyor, biz de aynı özenle hareket ediyoruz. İsteklerinizi ekibimizle birlikte düzenlediğimiz görüşmelerde en ince ayrıntısına kadar dinliyoruz. Detaylı bilgi ve fikir alışverişleri sonunda aldığımız kararları ışığında harekete geçiyoruz!

ilk olarak mevsim ve davetli sayınıza göre kapalı veya açık alanlarımızdan birini tercih ediyoruz. Geniş ve ferah bahçemizde düzenleyeceğiniz organizasyonlarda olumsuz hava koşulları için önlemler alıyoruz. Kapalı salonumuzda ise az sayıda davetlinizle keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Çok amaçlı salonumuz dört mevsime uygun iklimlendirme sistemleri sayesinde istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz koşullara sahip!

Dekorasyon ve süslemelerimizden de bahsetmek isteriz! Yalova kına gecesi mekanları arasında şıklığı ile dikkat çeken sade ve zarif bir atmosfer yaratıyoruz. Beyaz renk tonlarına ağırlık veriyor, her konsepte uygun dokunuşları renkli tüller ile yapıyoruz. Masalarda; çiçek, şamdan, mumluk gibi aksesuarlar kullanıyoruz. Servis takımları ve özel sunumlar ile masaları konuklarınız için hazır hale getiriyoruz. Kına köşesi, karşılama masası, konuk hatıra defteri masası ve fotoğraf çekim alanları düzenlemek için uzman yardımı alıyoruz. Organizasyon firmalarının desteğiyle solumuzdaki konsepti tamamlayacak şekilde zarif dokunuşlar ile hazırlıklarınızı tamamlıyoruz!

Davet menüleri mi? Elbette hazırlıklarımıza dahil oluyor ve mutfak ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Yemek listesi tadımları ile tercih ettiğiniz; yemekli ve ikram menüleri özel sunumlar ile konuklarımızın beğenisine sunuyoruz. Düğün ve kına gecesi bir arada olan organizasyonlarda yemekli menü tercih ederken kına gecesi organizasyonlarınızda ikram menüleri tercih edebilirsiniz. Karar tamamen size bırakılıyor!

Siz de müzik ve eğlence dolu bir kına gecesi için Yalova Öğretmenevi fiyatlarını merak ediyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya form ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Dereağzı Mevki Tigem Yanı Liman Cad. Merkez/ Yalova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yalova Öğretmenevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.