Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri Hakkında

2017 yılında faaliyete geçmiş olan Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri özel davetlerinize ev sahipliği yapıyor! Aşkınıza şahitlik etmek ve özel anlarınızı benzersiz kılmak için hazırlıklara başlıyoruz. Neler mi yapıyoruz? Merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam ediniz!

Yalova kına organizasyonlarınız için sırası ile yaptıklarımız şöyle:

-İlk olarak kına gecenizin konseptini belirliyoruz. Son yıllarda gelin hanımlar için son derece önemli olan konsept tercihlerine biz de özen gösteriyoruz. Bu yüzden organizasyon firmaları ile anlaşma sağlarsanız, biz de ortak bir çalışma süreci yürütüyoruz.

-Hazırlıklarımıza başlamak için görüşmeler düzenliyoruz. Profesyonel ekibimiz görev paylaşımı ve organizasyon yönetimi süreci ile planlamalarınızı yapıyor. Görüşmelerde yapılan fikir alışverişleri ve alınan kararlar doğrultusunda hareket ediyoruz.

-Süslemelerinize başlamak için davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Davet alanında beyaz ağırlıklı çalışmalar yapıyoruz. Sandalyeleri ve masa örtülerini beyaz tercih ediyoruz. Salonun sade dekorasyonuna da uyumlu olan süslemeler için çiçekler ve aksesuarlar kullanıyoruz. Davetli masalarınızı ziyafet alanlarına dönüştürüyor, şık sunumlar ile donatıyoruz.

-Kına merasimleri düzenlenecek özel bir bölüm de tasarlıyoruz! Organizasyon firmalarından aldığımızdan destek ile kına köşenizi dekore ediyoruz. Bu alanda gelin hanımların isteğine bağlı olarak; kına tahtı, kına cibinliği, nedime minderleri, kına sehpası ve merasim esnasında ihtiyacınız olan malzemelere yer veriliyor. Hatıra köşesi, fotoğraf çekim alanları ve gelin yolu gibi detaylar ile de salonumuzda uyumlu bir görüntü yaratıyoruz.

-Konuklarınıza ikramlar da sunmak ister misiniz? Karşılama töreninden itibaren sunulan özel ikram, meşrubat ve meyve suları ile gece boyunca servis yapıyoruz. Güler yüzlü hizmet personellerimiz eksiksiz bir gece için hız kesmeden çalışacak ve yanınızda olacaklar!

Siz de kına merasimleriniz için kesintisiz eğlencenin adresinde olmak isterseniz Yalova Kirazlı Köyü Sosyal Tesisleri’nde bekliyoruz! Yapmanız gereken sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Kirazlı Köyü İç Yolu Kirazlı Köyü- Merkez/Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yalova Kirazlı Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.