Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Yalova

Yalova Atlı Spor Kulübü

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yalova Atlı Spor Kulübü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Yalova Atlı Spor Kulübü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Yalova Atlı Spor Kulübü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yalova Atlı Spor Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Yalova Atlı Spor Kulübü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yalova Atlı Spor Kulübü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Yalova Atlı Spor Kulübü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Yalova Atlı Spor Kulübü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yalova Atlı Spor Kulübü kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Yalova Atlı Spor Kulübü Hakkında

Yalova’da organizasyonunuz boyunca hız kesmeyen bir kına gecesi eğlencesi düzenleyebileceğiniz mekân arayışındaysanız Yalova Atlı Spor Kulübü olarak sizi mutlu edecek bir teklifimiz var!

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde yakınlarınız ile eğlenceli bir gece geçirmek için sizi Yalova Atlı Spor Kulübü’ne bekliyoruz. Yeşilliklerle iç içe bir ortamda kına gecesi düzenleme fikri size sıcak geliyorsa o zaman bizi tercih etmek sizin için doğru olacaktır! Salonlarda düzenlenen klasik kına gecelerinden sıkıldıysanız doğayla iç içe bir ortam sizi bekliyor! Ayrıca tüm isteklerinizi yerine getirmeye hazır olan ekibimiz de gece boyunca sadece eğlenceye odaklanmanıza yardımcı oluyor!

Mekânımızın sahip olduğu geniş yeşillik alanda eğlenmek ve oturmak için oldukça fazla alana sahip olacaksınız. Anlaşacağınız bir organizasyon firması ile bu alanlarda gerekli oturma düzeninin kurulmasını sağlayabilirsiniz. Sahip olduğumuz geniş alanda hem oturan misafirleriniz için yeterli alana sahip olabileceğiniz gibi hem de dans pistinde eğlenen konuklarınıza ferah bir ortam sağlayabiliyoruz. Yalova kına gecesi mekanlarının klasik konseptleri dışında yaratıcı konseptlere de ev sahipliği yapabilecek alana sahip olduğumuz için anlaşacağınız organizasyon firması hayallerinizi gerçekleştirirken zorlanmayacaktır. Son zamanlarda mekânımızda düzenlenen kına gecelerinde genellikle geleneksel motiflerden oluşan Osmanlı konsepti hayata geçiriliyor. Bu konseptte kına tahtı ve cibinliğinden bindallı ve kaftanlara kadar kına gecelerinin vazgeçilmez detayları geleneksel motif ve çizgilerle süsleniyor. Böylece siz de kendinizi bahçemizde çok daha farklı bir atmosferin içinde bulmuş oluyorsunuz.

Aradan yıllar geçse bile hafızalardan çıkmayacak bir eğlence için Yalova Atlı Spor Kulübünü tercih ediyorsanız ve Yalova kına gecesi organizasyon fiyatları içinde en uygun olanları öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Gacık Yolu, Gacık, Çiftlikköy / Çiftlikköy, Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Yalova Atlı Spor Kulübü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.