Venue Cafe

E-posta Gönder

Venue Cafe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  100-200

Venue Cafe Sıkça Sorulan Sorular

 • Venue Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Venue Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Venue Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Venue Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Venue Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Venue Cafe Hakkında

Kına geceleriniz için tatlı ve samimi bir mekân arayışındaysanız pozitif enerjimiz ile organizasyonlarınıza neşe katmaya hazırız. Venue Cafe olarak açıldığımız günden beri bu ilkeden sapmadan hizmet vermeye devam ediyor, bizi tercih eden misafirlerimizi %100 memnuniyetle buradan uğurlamayı amaçlıyoruz. Peki bunu yapmak için ne gibi imkânlar sunuyoruz? Hemen anlatalım.

Kafemizin açık ve kapalı alanı bulunuyor. Kına gecesi organizasyonunuzu hem daha rahat hissetmeniz için hem de daha büyük bir alan olduğu için kapalı alanımızda gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Burayı isteklerinize göre dizayn ediyor ve kına gecesi için hazır bir hale getiriyoruz. Nasıl mı? Gelecek kişi sayısına göre masa, koltuk ve sandalyeleri düzenliyor, mekânı istediğiniz şekilde süslüyoruz. Kına konseptini her detayda göreceksiniz. Uzun zamandır kafemizde kına gecesi düzenlemenin avantajını yaşayacaksınız. Dilediğiniz kına konseptini renk ve tarza
göre uygulayabilmekteyiz. Siz sadece hayal edin, gerçekleştirmek bizim işimiz.

Kafemizin dekorasyonunu özenle tasarladık. Samimi ve tatlı bir işletme olmayı amaçladığımız için canlı renkler tercih ettik. Aynı zamanda modern ve kullanışlı aksesuarların bulunduğunu da göreceksiniz. Açılır-kapanır camekânların bulunduğunu ve yaz aylarında tamamen açık alana dönüşen bir alanın bulunduğunu göreceksiniz.

Bünyemizde sadece kına geceleri değil, nikah sonrası yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri, nişan ve söz, iş yemekleri, bayi toplantıları gibi toplu davetlere de ev sahipliği yapmaktayız. Bu tarz organizasyonları sayısız kez gerçekleştirdiğimiz için alışık olduğumuzu ve tecrübelendiğimizi söyleyebiliriz. Sizin gecenizi de kusursuz bir organizasyona dönüştüreceğimizden emin olabilirsiniz.

Bu saydığımız organizasyonları yemekli gerçekleştirmek isterseniz, profesyonel mutfağımız sizler için hizmetinizde. Çıkan yemekleri en güzel şekilde sunacak, hızlı garsonlarımız sayesinde en kısa sürede masanıza getireceğiz. Venue Cafe menülerinin de konuklarımızın hepsinin damak tadına hitap edecek kadar geniş olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Venua Cafe Çınarcık hakkında detaylı bilgi almak ve kına gecenizi unutulmaz bir organizasyona dönüştürmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  üniversite caddesi 77300 Cınarcık, Yalova, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Venue Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.