Albina Cafe
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Albina Cafe Hakkında

Bugün birçok şubesiyle hizmet veren Tike Restoranları 1998 yılından beri sizlerle! Hem Türkiye’de hem yurt dışında çeşitli başarılara imza atan markamız Adana yöresine ait lezzetleri sunuyor. Sadece Adana değil, dünya mutfağının seçkin lezzetleri de menülerimizde yer alıyor. Dubai’den Kadıköy’e, Kiew’den Yalova’ya kadar birçok konumda sizinle buluşuyoruz. Biz özel lezzetleri sunan Yalova ekibiyiz. Eğer siz de nikâh sonrası yemekleriniz için özel bir mekân arayışındaysanız doğru sayfa üzerindesiniz. Çünkü size birçok fırsat sunuyoruz. Aileniz ve dostlarınızla beraber kaliteli zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

Eşsiz bir doğa manzarası sunuyor, davetlerinizde lezzetlerle birlikte restoranımızla da büyülüyoruz. Kahverengi ve ahşap detayların yer aldığı mekânda renkli koltuklar atmosferimizi değiştiriyor. Aydınlatma sistemlerimiz sayesinde ferah bir ortam elde ediyoruz. Üstelik mekânımızda her tarafı camlarla çevrili olduğu için çok fazla ışık alıyor. Böylece rahat ve aydınlık bir ambiyans sizi bekliyor. Mekânımızın tavanına konumlandırdığımız özel lambalarda şıklığı tamamlıyor. Her mevsim hizmet verebilen alanımızda iklimlendirme sistemleri yer alıyor.

Zengin içeriğine sahip Tike Restaurant menülerimizden seçtiğiniz lezzetleri davetlilerinize sunuyoruz. Konuk menüleri için önceden buluşuyor, özel istekleri olan misafirleriniz var mı diye öğreniyoruz. Dilerseniz önceden iletişime geçerek belirleyebilir, davetlileriniz geldiğinde lezzetleri hazırda bekletebiliriz. Ana yemek, meze, ara sıcak ve tatlı olmak üzere birçok yemeği bir araya getirebiliriz. Yemeklerimizde kullandığımız malzemeleri günlük olarak hazırlıyor, güvendiğimiz iş ortaklarımızdan malzemelerin teminini sağlıyoruz.

Nikâh sonrası yemeklerinin dışında bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, iş yemekleri, evlilik yıl dönümlerinde hizmet veriyoruz. Her gün 09.00 ile 00.00 arasında hizmet veriyoruz. Eğer bu saatler arasında nikâh sonrası yemeğinizi organize etmek isterseniz organizasyon sorumlumuzla iletişime geçebilir, avantajlı fiyatlarımızı da öğrenebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Tike Restaurant Yalova iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Yalova Setur Marina, Süleymanbey Mah. Yalı Cad. No:45- 9

  • Haritadaki Konumu

    Albina Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.