Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Yalova

Termal Gökçetepe Restoran

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Termal Gökçetepe Restoran Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Termal Gökçetepe Restoran Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Termal Gökçetepe Restoran Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Termal Gökçetepe Restoran Sıkça Sorulan Sorular

Termal Gökçetepe Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Termal Gökçetepe Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Termal Gökçetepe Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Termal Gökçetepe Restoran kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Termal Gökçetepe Restoran kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Termal Gökçetepe Restoran Hakkında

Kına gecelerinizi büyük bir organizasyon olarak düzenlemek istiyorsunuz. Bunun için hem büyük bir alana hem de kalabalık organizasyonlara eksiksiz bir hizmet sağlayacak işletmeye ihtiyacınız var. İşte tam da aradığınız işletme olan Gökçetepe Restaurant Yalova’da faaliyet göstermek için hazır. Siz de hazırsanız bizi tercih etmek isteyeceğiniz fırsatlarımızdan bahsetmek istiyoruz.

Ormanın içinde huzur dolu bir tesise geleceksiniz. Çevresinde yemyeşil bir görüntünün olduğunu, rengarenk çiçeklerin ve birbirinden farklı ağaçların bulunduğunu fark ettiğiniz an yüzünüzde bir gülümseme oluşacak. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir kına gecesi organizasyonu için doğru yerdesiniz.

Oldukça büyük bir alana sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Yemyeşil bir çim alanı dilediğiniz gibi kullanabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Masa ve sandalyelerinizi buraya yerleştirebiliyor ve istediğiniz gibi bir oturma planı oluşturabiliyorsunuz. Sizin isteklerinizi uygulayacağımız tesisimizde her şey hayaliniz gibi olacak.

Güler yüzlü personelimizin hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Özenle seçtiğimiz ekibimiz, özel gününüz için bizi tercih ettiğiniz bu günlerde hem ilgili hem de güler yüzlü olacaklar.

Termal Gökçetepe Restoran olarak birçok farklı organizasyon gerçekleştirdiğimizi biliyor musunuz? Sahip olduğumuz alan sayesinde özel günlerinizin hemen hemen tümünde sizlere rahat bir şekilde hizmet edebiliyoruz. Sadece kına gecelerinizi değil düğünlerinizi, nikâhlarınızi, nişan ve sözlerinizi, nikah sonrası yemeklerinizi, doğum günlerinizi, yıl dönümlerinizi, açılışlarınızı, bayi toplantılarınızı, kurumsal etkinliklerinizi ve iş yemeklerinizi Termal Gökçetepe Restoran’da gerçekleştirebilirsiniz. Bununla ilgili bize en az 2 hafta önceden bilgi vermeniz yeterli. Böylelikle
isteklerinizi uygulayabilmek için hem yeterli zaman sahip olacağız hem de özel geceniz gelip çattığında hiçbir aksaklık yaşanmamasını sağlayacağız.

Kına gecelerinizde bizimle olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Gökçedere Mah. Ortaburun Yolu Üzeri Termal Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Termal Gökçetepe Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.