Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için keyifli bir gece tasarlamaya hazır mısınız? “İstediğim tam da bu!” dediğinizi duyar gibiyiz! Hayallerinizi gerçekleştirmek için Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu ekibi ile sizi bekliyoruz!

Yalova kına gecesi mekanları arasında tercihiniz Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu ise sunduğumuz hizmetler için yazımızı okumaya devam edin!

-Üstelik kına gecesi organizasyonlarının çok farzla detayı olduğunu ve sürecin zorlu olduğunu biliyoruz! Organizasyon sorumlumuz yönetimindeki uzman ekibimiz ve anlaşmalı olduğunuz organizasyon firmaları ile görüşmeler düzenliyoruz. İsteklerinizi en ince ayrıntısına kadar dinliyoruz ve hazırlıklarımıza başlıyoruz. Bu sayede kalabalık bir ekip ile detaylı bir hazırlık süreci yürütebiliriz.

-Beyaz ağırlıklı olarak dekore ettiğimiz salonumuzu kırmızı masa örtüleri ve sandalye süslemeleri ile tasarlıyoruz. Kına gecesi organizasyonlarının konseptine en çok yakışan kırmızı beyaz; gelin yolu, kına köşesi ve masalar ile zarif bir atmosfer yakalıyoruz.

-Salonumuzda süslemeler yapılırken mutfağımızda da çalışmalar sürüyor! Konuklarınıza ikram edilecek ikram menüler hazırlanıyor. Birbirinden farklı tatların bir araya getirilmesi ile karşılama töreninde başlayarak geceniz bitene kadar sunumlarımızı sürdürüyoruz. Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için güler yüzlü bir ekip ile sunumlar yapıyoruz.

-Gecenizi kesintisiz eğlenceye çevirmek için sahnede yerini alan müzisyenlerimiz ile kına merasiminizi de başlatıyoruz…

-Sunduğumuz hizmetlerden kına paketlerimizi seçerek de yararlanabilirsiniz. Evlilik sürecinizin tamamında yanınızda olarak söz, nişan ve düğün organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapabileceğimizi hazırlatmak isteriz. Avantajlı fiyatlarımız sayesinde balayınızı bir hafta daha uzatacaksınız!

Siz de unutulmaz bir kına gecesi düzenlemek ve hayallerinizi gerçekleştirirken avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz; Yalova Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu iletişimi için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz. Form ile iletişime geçmeyi tercih ediyorsanız “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Şehitlik Mah. Beyazıd Cad. No: 4 Tavşanlı Belediyesi Altınova/ Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.