Tabiat Cafe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Termal, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Çiftlikköy

Albina Cafe

Atlantis Havuz & Cafe Bar
8

Çınarcık

Atlantis Havuz & Cafe Bar

400-500
50 TL'den az
Helenapolis Otel
9

Altınova

Helenapolis Otel

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Geleneklerimizin en çok sevilen ritüeli olan kına gecenizi, doğa manzaralı kır bahçemizde yapmak ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz o halde mutluluğun paylaştıkça çoğalacağına inan bizler, davetlerinizde keyifli zaman geçireceğiniz sıcacık ve samimi mekânımızda, siz değerli çiftlerimiz ve konuklarımızı bekliyoruz.

Modern ve ferah bir yapıya sahip olan Yalova Termal Tabiat Cafe, her konuğunuzu rahatlıkla davet edebileceğiniz 500 kişilik bir ağırlama kapasitemizle hizmet veriyor. Üstelik kış aylarında tercih edebileceğiniz kapalı alanımız da bulunuyor. Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Mekânlarımızda istediğiniz konsepte dekor oluşturabiliyor, bu konseptte uygun olacak şekilde masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir gün geçirmek kalıyor.

Son teknoloji ışık ve ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde Tabiat Cafe Yalova farkıyla canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Yemekli davetleriniz için hijyenik ortamda hazırladığımız lezzetli menüleri misafirlerimize sunuyoruz. Günlük olarak temin edilen malzemelerden yapılan bu eşsiz yemekleri profesyonel servis ekibimizle sunumlarını gerçekleştiriyoruz.

Kına gecenize için küçük bir öneride bulunalım; özel olarak anlaştığınız organizasyon firması aracılığıyla Osmanlı esintileri taşıyan kaftan, kaftanınıza uyum sağlayacak taçlar ve kına eldivenleri gibi aksesuarlar kiralayabilirsiniz. Böylelikle hem kına gecenizi son trendlere uydurmuş olacak hem de çekileceğiniz fotoğraflarla geleceğe güzel anılar bırakmış olacaksınız.

Kına dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; düğün, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz.
Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Tevfik Yakıcı

  • Adres: Eski Termal Yolu Cad. 18/A Yenimahalle Köyü

Tabiat Cafe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!