Tabiat Cafe

E-posta Gönder

Tabiat Cafe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Tabiat Cafe Sıkça Sorulan Sorular

 • Tabiat Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Tabiat Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Tabiat Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Tabiat Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Tabiat Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Tabiat Cafe Hakkında

Geleneklerimizin en çok sevilen ritüeli olan kına gecenizi, doğa manzaralı kır bahçemizde yapmak ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz o halde mutluluğun paylaştıkça çoğalacağına inan bizler, davetlerinizde keyifli zaman geçireceğiniz sıcacık ve samimi mekânımızda, siz değerli çiftlerimiz ve konuklarımızı bekliyoruz.

Modern ve ferah bir yapıya sahip olan Yalova Termal Tabiat Cafe, her konuğunuzu rahatlıkla davet edebileceğiniz 500 kişilik bir ağırlama kapasitemizle hizmet veriyor. Üstelik kış aylarında tercih edebileceğiniz kapalı alanımız da bulunuyor. Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Mekânlarımızda istediğiniz konsepte dekor oluşturabiliyor, bu konseptte uygun olacak şekilde masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir gün geçirmek kalıyor.

Son teknoloji ışık ve ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde Tabiat Cafe Yalova farkıyla canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Yemekli davetleriniz için hijyenik ortamda hazırladığımız lezzetli menüleri misafirlerimize sunuyoruz. Günlük olarak temin edilen malzemelerden yapılan bu eşsiz yemekleri profesyonel servis ekibimizle sunumlarını gerçekleştiriyoruz.

Kına gecenize için küçük bir öneride bulunalım; özel olarak anlaştığınız organizasyon firması aracılığıyla Osmanlı esintileri taşıyan kaftan, kaftanınıza uyum sağlayacak taçlar ve kına eldivenleri gibi aksesuarlar kiralayabilirsiniz. Böylelikle hem kına gecenizi son trendlere uydurmuş olacak hem de çekileceğiniz fotoğraflarla geleceğe güzel anılar bırakmış olacaksınız.

Kına dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; düğün, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz.
Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Eski Termal Yolu Cad. 18/A Yenimahalle Köyü

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tabiat Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.