• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Serin Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Serin Bahçe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Serin Bahçe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Serin Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Serin Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Serin Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Serin Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Serin Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Serin Bahçe Hakkında

Düğün tarihinizden önce sevdiklerinizle hem doyasıya eğlenebileceğiniz hem de stres atacağınız bir kına gecesi yapmak istiyorsanız, ferah kır bahçemizde sizi ağırlamak çok isteriz.

Peki bizi tercih eden çiftlerimiz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Doğayla iç içe olup derin bir nefes alacağınız kır bahçemiz, geniş yapısıyla misafirlerinizi karşılıyor. Kına gecenize tarzınızı yansıtmak için belirlediğimiz model ve renklerde özel süslemeler yapıyoruz. Rengarenk tüllerle süslü kına tahtımızı her taraftan görülebilecek şekilde yerleştiriyor, kendinizi özel hissetmeniz için sadece size özel bir alan oluşturuyoruz.

Serin Bahçe Yalova olarak, ilk dansınızdan başlayarak çalacak bütün şarkıların listeni hazırlarken istek ve beklentilerinizi dikkate alıyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenirken bazen de arkadaşlarınızla özgürce dans etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Kına gecesi adetlerini en iyi şekilde yerine getirin diye isteğiniz dahilinde bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetleri alabileceğiniz organizasyon firmalarıyla ortaklık kurarak son trendlere ayak uydurmanızı sağlıyoruz.

Yemekli organizasyonlarınızda usta ellerden çıkan müthiş lezzetleri, temiz mutfağımızda hazırlıyoruz. Tercihinize göre konuklarınıza ızgara çeşitlerinden, zeytinyağlılarımızdan ve daha birçok seçeneğimizin olduğu yemek çeşitlerimizden sunumlar yapıyoruz. Üstelik birçok alkolsüz içecek seçeneklerimiz bulunuyor. ‘’Kına gecemde yemek olmasın.’’ derseniz; konuklarınıza kuru pasta, yaş pasta ve meşrubat ikramları yapıyoruz.

Restoranımızda kına dışında düğün nişan, doğum günü, açılış, mezuniyet baloları, toplantı, seminer, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Organizasyon türünüze göre salonumuzu özenle hazırlıyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek ve Yalova Serin Bahçe iletişim kurmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Yalova-Termal Yolu Samanlı Köyü Girişi

 • Haritadaki Konumu

  Serin Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.