Serender Kahvaltı Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Serender Kahvaltı Evi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Serender Kahvaltı Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Serender Kahvaltı Evi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Serender Kahvaltı Evi Sıkça Sorulan Sorular

Serender Kahvaltı Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Serender Kahvaltı Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Serender Kahvaltı Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Serender Kahvaltı Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Serender Kahvaltı Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Serender Kahvaltı Evi Hakkında

Kına geceniz için Yalova’da bir mekâna mı ihtiyacınız var? Serender Kahvaltı Evi ile oldukça samimi, sevdiklerinizle birlikte rahatlıkla eğlenebileceğiniz, maliyetli bir kına gecesine imza atabilirsiniz. Uzun zamandır bu gecenin planlarını yapıyor olabilirsiniz, şimdi sıra bu geceyi gerçeğe dönüştürmekte!

Kına gecenizi yemyeşil bir alanda gerçekleştirebiliyorsunuz. Yeşilin her tonunun bulunduğu bu açık alanımızın çevresinin rengarenk çiçekler ve ağaçlar ile çevrili olduğunu söyleyebiliriz. Etrafının kapalı olduğunu ve bu özel anlarınızı sadece sevdiklerinizle keyifli bir şekilde geçireceğinizi söyleyebiliriz. Bu alanımızın üstünün rengarenk ipek süslemelerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Gelecek kişi sayısına göre masa ve sandalyeleri yerleştiriyor, dilediğiniz oturma düzenini uyguluyoruz. Yerleştirdiğimiz masa ve sandalyelerin kına gecesi konseptine göre süsleneceğinden emin olabilirsiniz. Ekstra bir talebiniz olursa organizasyon firmalarıyla iletişim halinde olabilir ve kına gecelerinin olmazsa olmazı kına tahtı, kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarların teminini sağlayabilirsiniz.

Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı söyleyebiliriz. Açık alanımızın uygunluğu sayesinde her özel anınızda yanınızda oluyor ve mutluluğunuzu paylaşabiliyoruz. Kır düğünü, kına gecesi, nişan, nikâh, doğum günü, yıl dönümü, kokteyller, nikah sonrası yemeği, açılış, bayi toplantısı, kurumsal etkinlik, iş yemeği, iş toplantısı gibi birçok toplu davetinizde bizi tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey en az 4 hafta öncesinden iletişime geçmeniz. Böylelikle hem yeterli zamana sahip olabilir hem de isteklerinizi karşılayarak çok daha iyi bir hizmete buluşturabiliriz.

Yalova’da kına gecesi organizasyonunu gerçekleştirebileceğiniz en güzel işletmelerden biri olan Serender Kahvaltı Evi’ni tercih etmek için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Bu özel anlarınıza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Sultaniye Mah. Bayrak Cd. Al-Sakkar Camii Yanı Yalova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Serender Kahvaltı Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.