Rich Royal Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Altınova, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Çiftlikköy

Albina Cafe

Atlantis Havuz & Cafe Bar
8

Çınarcık

Atlantis Havuz & Cafe Bar

400-500
50 TL'den az
Helenapolis Otel
9

Altınova

Helenapolis Otel

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi modern bir organizasyonla kutlamak, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla birlikte hiç eğlenmediğiniz kadar eğlenmek istiyorsanız sizi Rich Royal Hotel Altınova’da sizi bekliyoruz. Yalova’nın en güzel konumunda faaliyet gösteriyor, günlük hizmet akışımızda misafirlerimize konaklama olanağı sağlamamızın dışında özel organizasyon ve kutlamalarda da olukça tecrübeliyiz. Profesyonel ve alanında uzman kadromuzla birlikte misafirlerimizin memnuniyeti için titizlikle çalışıyoruz.

Kültürümüzde önemli bir yeri olan hem ağlayıp hem de güleceğiniz bugünde konseptinizi birlikte belirliyoruz. Kına ve bekârlığa veda partinizde anlaşmalı olduğumuz ya da anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor, aksesuar temin ediyor, davet alanımızı hayallerinizdeki gibi süslüyor, görkemli bir görüntüyle sizi karşılıyoruz. Kına tahtından, kına merasiminde kullanılan tepsi, el gülü, duvak ve kına mumu temini de yapıyoruz.

Rüzgâr esintisinde açık havada keyifli bir kutlama gerçekleştirebileceksiniz. Organizasyonlarınız için 750 kişi kapasiteli otelimizin havuz başını size tahsis ediyoruz. Davetli sayınızı öğreniyor ve bu çerçevede masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Kına tahtını da geniş otun pistinin en güzel köşesine yerleştiriyoruz.

Kına gecenizi farklı bir şekilde kutlamak istiyorsanız size özel koreografiler düzenleyecek olan kına dans ekipleriyle iletişime geçiyoruz. Ayrıca profesyonel orkestra ve sanatçılarla anlaşıyor, sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenebileceğiniz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Yemekli ve kokteylli menü içeriklerimizi birlikte belirliyor, otelimizin profesyonel aşçıları tarafından hazırlanan yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem vererek sıcak servis ediyoruz. Organizasyon öncesi menü tadımı yaparak yemekleri test etme imkânı da tanıyoruz.

Rich Royal Hotel Yalova fiyatları ve hizmet detayları hakkında kapsamlı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İpekkağıt Fab.Yanı Tokmak Mevkii Devlet Yolu Altı No:14 - Yalova / TürkiyeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!