Ramada by Wyndham

E-posta Gönder

Ramada by Wyndham Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  100-200

 • Aksesuar Kiralama

Ramada by Wyndham Sıkça Sorulan Sorular

 • Ramada by Wyndham kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ramada by Wyndham kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Ramada by Wyndham kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Ramada by Wyndham kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ramada by Wyndham kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Ramada by Wyndham Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizin profesyonel bir ekip aracılığıyla titiz bir şekilde planlanmasını istiyorsanız sizi Ramada by Wyndham Yalova ‘ya davet ediyoruz. Profesyonel ve alanında uzman kadromuzla birlikte hayatınızın en özel günlerini keyifli bir şekilde kutlamanız için titizlikle çalışıyoruz. Konakla hizmetimizden farklı olarak özel gün ve kutlamalarında, konferans ve kurumsal etkinliklerde de tercih edilen otelimizde istediğiniz hizmeti alabileceksiniz.

Hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirmek bizim için çok önemli. Konsept bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmaları aracılığıyla dekor, aksesuar ve süsleme temin edebilir davet alanını konseptinize uygun bir şekilde süsleyebilirsiniz.

Organizasyonlarınız için size tahsis ettiğimiz davet alanımız kapalı bir salon olduğundan dolayı yılın her mevsimi organizasyonlarınız gerçekleştirebilirsiniz. 230 metre kare olan alanımız kokteyl düzeninde 200 yemek düzeninde ise 160 kişi kapasiteye sahiptir. Kına gecenizi sadece sevdikleriniz ve yakın dostlarınızla kutlamak istiyorsanız butik
organizasyonlar için tercih edilen davet alanımız tam da size göre olacak.

Eğlenceli bir organizasyon geçirebilmeniz için profesyonel ve geniş repertuvara sahip, müzisyen, orkestra ve müzik gruplarıyla anlaşabiliyoruz. Kına gecenizi farklı bir şekilde kutlamak istiyorsanız kına ekibinin sergileyeceği koreografilerle keyifli ve alışılmışın dışında bir organizasyon da planlayabiliyoruz.

Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız usta aşçılarımız tarafından her damak zevkine uygun lezzetlerinin birleşiminden oluşan menüler hazırlıyor, lezzeti kadar sunumuna da önem vererek sıcak servis ediyoruz. Organizasyon öncesi menü tadımı yaparak lezzetleri test edebilirsiniz.

Yalova kına gecesi mekânları araştırması yapıyor ve otel konforunda eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız sizi otelimize davet ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış & Pazarlama

İletişim

 • Adres:

  4 Yeni Bursa Yolu Caddesi Fevzi Cakmak Mahallesi, Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ramada by Wyndham Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.