Mertur Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çiftlikköy, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Çiftlikköy

Albina Cafe

Atlantis Havuz & Cafe Bar
8

Çınarcık

Atlantis Havuz & Cafe Bar

400-500
50 TL'den az
Helenapolis Otel
9

Altınova

Helenapolis Otel

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Deniz manzarasına karşı konumlanmış kır bahçesinde kına ve bekârlığa veda partinizi kutlamak istemez misiniz? Mertur Otel Çiftlikköy hayatınızın en özel anlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yalova’nın en güzel konumlarından birinde panoramik manzaraya sahip bir alan üzerine kurulu otelimizde günlük verdiğimiz konaklama hizmeti dışında özel organizasyonlarda da faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel ve dinamik kadromuzla birlikte organizasyonlarınızın başından sonuna kadar sizinle özel olarak ilgileniyor, yıllar geçse de akıllardan çıkmayan bir kutlama gerçekleşmeniz için titizlikle çalışıyoruz.

Bahçemiz ağaçlarla çevrili deniz manzarasına karşı konumlanmış geniş bir alandır. Kır bahçemizi belirlediğiniz konsepte dekor ve aksesuarlarla süslüyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok alternatif sunuyoruz. 8 kişilik yuvarlak masa ve beyaz tiffany sandalyeleri her davetlinin rahat edebileceği şekilde geniş aralıklarla konumlandırıyoruz.

Kültürümüzde önemli değeri vardır kına gecelerinin. Hem hüzünlü anlar yaşayacağınız hem de kahkahaya boğulacağınız eğlenebileceğiniz bugünü isteklerinize harfiyen uyarak planlıyoruz. Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız davet alanını kına gecelerinin en çok tercih edilen Osmanlı, Hint, modern konseptleriyle hazırlayabiliyoruz.

Organizasyon firmaları aracılığıyla kına ekibi ve dans ekipleriyle anlaşıyor, eğlenceli bir kına organizasyonu geçirmenizi sağlıyoruz. Özel organizasyonlarda deneyimli geniş repertuvara sahip orkestra ve ses sanatçılarıyla anlaşıyor, yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlenceyle sizi buluşturuyoruz.

Yemekli bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız kaliteli ürünler kullanarak hazırladığımız her damak zevkine uygun lezzetlerle menü içeriğinizi birlikte oluşturuyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, sıcak servis ediyoruz.

Yalova Mertur Otel düğün organizasyonlarını kutlamak isteyen çiftler tarafından tercih edilen bir adres. Ev sahipliği yaptığımız organizasyon türlerini şöyle sıralayabiliriz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, sünnet, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik ve yemekli organizasyonların tümünü keyifli bir şekilde kutlayabileceksiniz.

İletişim

Oral Bey

  • Adres: Yalova - İzmit Karayolu 7. km YALOVA

Mertur Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!