• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mertur Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Mertur Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mertur Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mertur Otel Sıkça Sorulan Sorular

Mertur Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mertur Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mertur Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mertur Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mertur Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Mertur Otel Hakkında

Deniz manzarasına karşı konumlanmış kır bahçesinde kına ve bekârlığa veda partinizi kutlamak istemez misiniz? Mertur Otel Çiftlikköy hayatınızın en özel anlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yalova’nın en güzel konumlarından birinde panoramik manzaraya sahip bir alan üzerine kurulu otelimizde günlük verdiğimiz konaklama hizmeti dışında özel organizasyonlarda da faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel ve dinamik kadromuzla birlikte organizasyonlarınızın başından sonuna kadar sizinle özel olarak ilgileniyor, yıllar geçse de akıllardan çıkmayan bir kutlama gerçekleşmeniz için titizlikle çalışıyoruz.

Bahçemiz ağaçlarla çevrili deniz manzarasına karşı konumlanmış geniş bir alandır. Kır bahçemizi belirlediğiniz konsepte dekor ve aksesuarlarla süslüyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok alternatif sunuyoruz. 8 kişilik yuvarlak masa ve beyaz tiffany sandalyeleri her davetlinin rahat edebileceği şekilde geniş aralıklarla konumlandırıyoruz.

Kültürümüzde önemli değeri vardır kına gecelerinin. Hem hüzünlü anlar yaşayacağınız hem de kahkahaya boğulacağınız eğlenebileceğiniz bugünü isteklerinize harfiyen uyarak planlıyoruz. Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız davet alanını kına gecelerinin en çok tercih edilen Osmanlı, Hint, modern konseptleriyle hazırlayabiliyoruz.

Organizasyon firmaları aracılığıyla kına ekibi ve dans ekipleriyle anlaşıyor, eğlenceli bir kına organizasyonu geçirmenizi sağlıyoruz. Özel organizasyonlarda deneyimli geniş repertuvara sahip orkestra ve ses sanatçılarıyla anlaşıyor, yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlenceyle sizi buluşturuyoruz.

Yemekli bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız kaliteli ürünler kullanarak hazırladığımız her damak zevkine uygun lezzetlerle menü içeriğinizi birlikte oluşturuyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, sıcak servis ediyoruz.

Yalova Mertur Otel düğün organizasyonlarını kutlamak isteyen çiftler tarafından tercih edilen bir adres. Ev sahipliği yaptığımız organizasyon türlerini şöyle sıralayabiliriz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, sünnet, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik ve yemekli organizasyonların tümünü keyifli bir şekilde kutlayabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Yalova - İzmit Karayolu 7. km YALOVA

 • Haritadaki Konumu

  Mertur Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.