• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lova Hotel & Spa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Lova Hotel & Spa Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Lova Hotel & Spa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Lova Hotel & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Lova Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Lova Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Lova Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Lova Hotel & Spa kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Lova Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Lova Hotel & Spa Hakkında

Evlilik sürecinin en özel ve en detaylı organizasyonlarından bir tanesi şüphesiz ki kına geceleridir! Lova Hotel & Spa’da gerçekleştireceğiniz bir davette ise yapmanız gereken yalnızca profesyonel ekibimize isteklerinizden bahsetmek. Bu sayede hayallerinizdeki her detay ile geceniz tasarlanmaya başlayacaktır! Nasıl mı?

İlk olarak davet alnını belirliyoruz. İsterseniz Lova Balo Salonu’nda isterseniz de Havuzbaşı Terasımızda kına merasimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Tercih yaparken, mevsim ve davetli sayınıza göre hareket ediyoruz. Karar verildikten sonra masa düzeni ile hazırlıklar başlıyoruz. Beyaz masa ve krem renk tonlarında süslemeler yapıyoruz. Masa örtüleri, sandalye tercihi, aksesuar ve tabak seçimine kadar tüm detaylara özen gösteriyoruz. Bütün hazırlıklar ve küçük dokunuşlar ile şık ve uyumlu bir atmosfer yaratıyoruz. Sizin için Yalova kına gecesi mekanları arasında fark yaratacak benzersiz bir ortam hazırlıyoruz.

Özel bir platform üzerine kına köşesi veya fotoğraf çekim alanları tasarlıyoruz. İstediğiniz kına konsepti ile kendinizi prenses gibi hissetmenizi sağlıyoruz. Kına tahtı, cibinliği ve kına aksesuarları ile pek çok dekora da bu alanlarda yer verebiliyoruz.

Karşılama töreni esnasında kokteyl sunumları ile başlayan gecenizde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Menü tadımları ile belirlediğiniz lezzetleri bir araya getirerek; yemekli, ikram ve kokteyl menülerimizi sunuyoruz. Sınırsız meşrubat imkânı ile servislerimize gece boyunca devam ediyoruz…

Davetlerinizi geleneksel kına merasimi yerine bekarlığa veda, düğün ve kına gecesi bir arada organizasyonlar olarak düzenleyebilirsiniz. Davetleriniz için gece boyunca eğlence ve ardından otelimizde konaklama tercih edebileceğinizi de unutmayın! Konaklama imkânları dahilinde 58 adet odamız bulunuyor ve erken rezervasyon ile davetlerinize katılan konuklarınıza hizmet veriyoruz.

Unutulmaz bir kına gecesi tasarlamak isterseniz; sayfanın üst kısmında yer verilen Lova Hotel & Spa Yalova iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Samanlı Termal Yolu Cad. No: 3/1 Merkez/ Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Lova Hotel & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.