Limak Thermal Boutique Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Termal, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Çiftlikköy

Albina Cafe

Atlantis Havuz & Cafe Bar
8

Çınarcık

Atlantis Havuz & Cafe Bar

400-500
50 TL'den az
Helenapolis Otel
9

Altınova

Helenapolis Otel

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Tarihimizin en eski geleneklerinden bir tanesi olan kına gecesi organizasyonları için Yalova’da Limak Thermal Boutique Hotel tam da size göre! Neden mi? Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler ve tarihin huzuru ile konuklarınızı ağırlıyoruz. Otelimiz ve hizmetlerimiz hakkında detayları bilmek isterseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz!

Otelimiz, inşası yapıldığı dönemlerde ilk olarak Mustafa Kemal Atatürk’ü ağırlamıştır. Tarihin izleri ile bugüne kadar ayakta kalan otelimize uzun süren restorasyonlar yapılmıştır. Yapılan çalışmalarda 19. yüzyıl mimarisinin estetik dokusunu bozmamak için son derece özenli bir süreç yürütülmüştür. Siz de davetlerinizden sonra her biri hattat ve kalemkarlar tarafından ayrı ayrı tasarlanmış odalarımızda konaklayabilirsiniz.

Yalova kına gecesi mekanları arasında tartışmasız farklı olan Limak Thermal Boutique Hotel’de sunduğumuz hizmetler neler mi? Görüşmelerimizi otelimizde düzenliyoruz. Biliyoruz ki benzersiz tarih ve doğa adım attığınız an sizi kucaklayacak. Aldığımız kararlar ışığında özel günleriniz için planlamalar yaptıktan sonra hazırlıklara başlıyoruz. Tamamen size özel bir gece vaat ediyor; davet menülerinizden masalara her tercihi konseptinize ve isteklerinize uygun hale getiriyoruz. Otelimizde düzenlenen davetlerde kendinizi 19. yüzyılda hissedeceksiniz, şık hanımefendileri ve beyefendileri birlikte ağırlayacağız! Otelimizde istediğiniz davet alanını tercih edebilirsiniz. Davet alanlarımız; balo salonu, doğanın içinde havuzbaşı, teras, bahçe ve kokteyl alanlarından belirlenebilir.

Şıklığı ile fark yaratan Limak’da kına gecesi organizasyonlarınız öncesinde dostlarını ile küçük bir bekarlığa veda partisi de tercih edebilirsiniz! Bu sayede dostlarınız ile bolca eğlenme fırsatı bulabilir, evlilik sürecinin stresini atabilirsiniz. Termal havuz, sauna, buhar banyosu ve masaj merkezlerimizde yorgunluğunuzu atarken Türk hamamımızda gelin hamamını da bir düşünün deriz!
Siz de kına merasimleri için Limak Thermal Boutique Hotel fiyatlarını öğrenmek isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir ya da formu doldurabilirsiniz!

İletişim

Harun Şahin

  • Adres: Gökçedere Mah. Sıcak Su Cad. Termal/ Yalova

Limak Thermal Boutique Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!