Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Yalova

Limak Thermal Boutique Hotel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Limak Thermal Boutique Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Limak Thermal Boutique Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Limak Thermal Boutique Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Limak Thermal Boutique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Limak Thermal Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Limak Thermal Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Limak Thermal Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Limak Thermal Boutique Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Limak Thermal Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Limak Thermal Boutique Hotel Hakkında

Tarihimizin en eski geleneklerinden bir tanesi olan kına gecesi organizasyonları için Yalova’da Limak Thermal Boutique Hotel tam da size göre! Neden mi? Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler ve tarihin huzuru ile konuklarınızı ağırlıyoruz. Otelimiz ve hizmetlerimiz hakkında detayları bilmek isterseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz!

Otelimiz, inşası yapıldığı dönemlerde ilk olarak Mustafa Kemal Atatürk’ü ağırlamıştır. Tarihin izleri ile bugüne kadar ayakta kalan otelimize uzun süren restorasyonlar yapılmıştır. Yapılan çalışmalarda 19. yüzyıl mimarisinin estetik dokusunu bozmamak için son derece özenli bir süreç yürütülmüştür. Siz de davetlerinizden sonra her biri hattat ve kalemkarlar tarafından ayrı ayrı tasarlanmış odalarımızda konaklayabilirsiniz.

Yalova kına gecesi mekanları arasında tartışmasız farklı olan Limak Thermal Boutique Hotel’de sunduğumuz hizmetler neler mi? Görüşmelerimizi otelimizde düzenliyoruz. Biliyoruz ki benzersiz tarih ve doğa adım attığınız an sizi kucaklayacak. Aldığımız kararlar ışığında özel günleriniz için planlamalar yaptıktan sonra hazırlıklara başlıyoruz. Tamamen size özel bir gece vaat ediyor; davet menülerinizden masalara her tercihi konseptinize ve isteklerinize uygun hale getiriyoruz. Otelimizde düzenlenen davetlerde kendinizi 19. yüzyılda hissedeceksiniz, şık hanımefendileri ve beyefendileri birlikte ağırlayacağız! Otelimizde istediğiniz davet alanını tercih edebilirsiniz. Davet alanlarımız; balo salonu, doğanın içinde havuzbaşı, teras, bahçe ve kokteyl alanlarından belirlenebilir.

Şıklığı ile fark yaratan Limak’da kına gecesi organizasyonlarınız öncesinde dostlarını ile küçük bir bekarlığa veda partisi de tercih edebilirsiniz! Bu sayede dostlarınız ile bolca eğlenme fırsatı bulabilir, evlilik sürecinin stresini atabilirsiniz. Termal havuz, sauna, buhar banyosu ve masaj merkezlerimizde yorgunluğunuzu atarken Türk hamamımızda gelin hamamını da bir düşünün deriz!
Siz de kına merasimleri için Limak Thermal Boutique Hotel fiyatlarını öğrenmek isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir ya da formu doldurabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Gökçedere Mah. Sıcak Su Cad. Termal/ Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Limak Thermal Boutique Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.