Kırmızı Yalı Motel

E-posta Gönder

Kırmızı Yalı Motel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

Kırmızı Yalı Motel Sıkça Sorulan Sorular

 • Kırmızı Yalı Motel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kırmızı Yalı Motel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Kırmızı Yalı Motel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Kırmızı Yalı Motel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kırmızı Yalı Motel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kırmızı Yalı Motel Hakkında

Uygun fiyatlı, kaliteli ve eksiksiz bir hizmeti arıyor, bekar olarak geçireceğiniz son günlerinizde olabildiğince eğlenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kırmızı Yalı Motel Çınarcık’ta kına gecelerinize ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyor.

Kına gecesi organizasyonunuzu düzenlemek için 150 kişilik bir alanın yeterli olacağını düşünüyoruz. Açık bir alanda gerçekleştireceğiniz organizasyonunuzu bu alanımızda düzenliyoruz. Gelecek kişi sayısına göre çeşitli hazırlıklar yapıyor ve masa, sandalye ve mekân süslemelerini gerçekleştiriyoruz. En yeni kına konseptlerini bulabileceğiniz profesyonel organizasyon firmalarından yardım alabilir ve bu alanın süslenmesi için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kına gecelerinin olmazsa olmazı kına tahtı, kına sandığı, bindallı, kaftan, kına tepsisi ve bunun gibi aksesuarları da temin edebilirsiniz.

Organizasyonunuzdan öncesinde ya da sonrasında sevdiklerinizle keyifli bir yemek düzenlemeyi düşünürseniz, bir catering şirketinden yardım alabilir ve kına gecesi için düzenlediğimiz alanı kullanabilirsiniz.

Bizimle birlikte çalışan güler yüzlü ve samimi bir ekip bulunuyor. Bu ekibin gece boyunca yanınızda olacağını ve kına gecelerinizde eğlenceli anlarınızda hiçbir aksaklık yaşamamanız için çalışacaklarını söyleyebiliriz.

Kına geceniz için uzaktan gelen misafirleriniz varsa, organizasyondan önce ya da sonra otelimizde konaklayabilirler. En güzel odalarımızın hazır olacağına emin olabilirsiniz. Böylelikle yorucu bir gecenin yorgunluğunu atabilir ya da mutlu bir güne uyanabilirsiniz. Bu odalarımıza çok uygun fiyatlarla sahip olacağınızı da hatırlatalım.

İşletmemize nasıl geleceksiniz? Çamlık mevkiinde bulunuyoruz. Özel araçlarınızla kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Otelimizin özel otoparkının bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabildiğinizi de söyleyelim. Sabiha Gökçen Havalimanına 31 kilometre, Yenişehir Havalimanına 58 kilometrelik bir mesafede bulunuyoruz.

Kalabalıktan ve gürültüden uzak, sükunetin bol olduğu bir işletmede kına gecesi düzenlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kırmızı Yalı Motel Yalova’yı tercih etmek için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Camlik Mevki, Metin Aslan Cd. No:67, 77300 Çınarcık/Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kırmızı Yalı Motel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.