Kaytazdere Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Kaytazdere Kültür Merkezi

Kapasite Bilgileri

Kaytazdere Kültür Merkezi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kaytazdere Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Kaytazdere Kültür Merkezi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kaytazdere Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Kaytazdere Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kaytazdere Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kaytazdere Kültür Merkezi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kaytazdere Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Kaytazdere Kültür Merkezi Hakkında

Yalova’nın Altınova beldesinde yer alan Kaytazdere Belediyesi Kültür Merkezi çok amaçlı salonlarında kına ve düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için profesyonel ekibimiz ve anlaşmalı olduğunuz organizasyon firmaları ile hazırlıklara başlıyoruz.

Şık ve zarif bir gece için her detayı düşünüyor, organizasyon sorumlumuz ile görüşmeler düzenliyoruz. Görüşmeler esnasında isteklerinizi dinliyor, hoş sohbetler eşliğinde düzenlediğimiz davetin detaylarına karar veriyoruz. Davet alanınızdaki süslemeler dahilinde masalarda; aynalı aksesuar yükselticiler, renkli çiçek şamdanları, servis takımları ve kadehler kullanıyoruz. Ek süsleme ve tasarımlar için organizasyon firmanız farklı dokunuşlar yapacaktır!

Kına köşenizin tasarımı ise tamamen çözüm ortaklarınıza bırakılıyor. Yaptığınız anlaşmalar dahilinde; kına tahtı, cibinlik, kına malzemeleri ve aksesuarlar ile şık bir alan dekore ediliyor. Üstelik istediğiniz farklı fotoğraf çekim alanları ve kına masası için de salonumuzda yeterli genişlikte yer bulunmakta…

Salonumuzda düzenlediğiniz davetlerde yemekli düzende 600 kişiye kadar konuğunuzu davet edebilirsiniz. Yüksek tavanlı ve geniş bir atmosfere sahip olması sayesinde konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Öte yandan kapalı bir salon olmasına rağmen her mevsim hizmet veriyoruz! Çünkü dört mevsim iklimlendirme sistemlerimiz sayesinde salonumuzda rahat bir nefes alacaksınız.

Kına, düğün ve özel davetlerde en önemli detay konuklarınızı iyi ağırlamaktır! Biz de bu yüzden Kaytazdere Kültür Merkezi’nde karşılama töreni, ikramlar ve gece boyunca lezzetli sunumlar ile konuklarınızı ağırlıyoruz.

Gece boyunca kesintisiz eğlence sunuyor, kına gecenizi tam da hayal ettiğiniz gibi bir eğlenceye dönüştürüyoruz!

Siz de Kaytazdere Kültür Merkezi Yalova kına gecesi mekanları arasında benim tercihim diyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz. İletişime geçmek için formu tercih eden çiftlerimizdenseniz; lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mah. Kaytazdere Belediyesi- Altınova/ Yalova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kaytazdere Kültür Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.