Hilton Garden Inn Yalova

E-posta Gönder

 • Merkez, Yalova. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Hilton Garden Inn
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 450

Hilton Garden Inn Yalova Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000-20.000 TL

Hilton Garden Inn Yalova Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hilton Garden Inn Yalova Sık Sorulan Sorular

Hilton Garden Inn Yalova kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hilton Garden Inn Yalova kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Hilton Garden Inn Yalova kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Hilton Garden Inn Yalova kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hilton Garden Inn Yalova kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Hilton Garden Inn Yalova kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Hilton Garden Inn Yalova kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Hilton Garden Inn Yalova Hakkında

Hayatınız boyunca daima tebessümle hatırlayacağınız kına gecenize şahitlik etmek için sizi Hilton Garden Inn Yalova’ya davet ediyoruz. Kına gecenizde kaliteli, güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet almanız için organizasyonunuzu birlikte planlıyoruz, isteklerinize harfiyen uyarak yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kına gecenizi kusursuz bir şekilde geçirmeniz için bütün hazırlık süreçlerinizi beraber planlıyoruz.

Peki kına organizasyonlarınız nasıl planlıyor ve sağladığımız hizmetler neler mi?

-Zarafetiyle ve modern dekorasyonuyla dikkat çeken 550 metrekarelik ihtişamlı balo salonumuzda ve ve otelimizin havuz başında istediğiniz organizasyon gerçekleştirebileceksiniz. Balo salonumuzun dekorasyonunu,
-Davetli sayınıza ve kına organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz mevsime uygun olarak davet alanımızı belirliyoruz. Belirlediğiniz konsepte uygun olarak Masa ve sandalye giydirmelerini, mekân girişi süslemelerini istediğiniz tarzda hazırlıyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmez dekoru olan kına tahtını davet alanının en güzel köşesine yerleştiriyoruz.
-Yemekli davetleriniz için hazırlayacağımız menü içeriğine birlikte karar veriyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak yemekleri hazırlıyor, profesyonel servis elemanlarımız tarafından misafirlerinize sunuyoruz.
-Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Profesyonel orkestra ve ses sanatçılarıyla anlaşarak düğün günü eğlenceyi sizinle buluşturuyoruz. Alışılmışı dışında bir eğlence düzenlemek İstiyorsanız organizasyon firmaları aracılığıyla kına ekipleriyle anlaşıyoruz.
-Otelimizde kına gecesi dışında nişan, düğün açılış, mezuniyet töreni, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlik, sünnet düğünü gibi birçok organizasyonlarınızda faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca organizasyon sonrası konaklamak isterseniz önceden rezervasyon yaptırarak konforlu odalarımızda gününüzün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Hilton Garden Inn Yalova telefon bilgisine sayfa üzerinden erişerek hizmetlerimiz hakkında detaylara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın


 • Satış Ve Pazarlama Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Bayraktepe Mahallesi, Bursa Yolu No:92/1, 77200 Yalova Merkez/Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hilton Garden Inn Yalova Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.