Maran Yalova

E-posta Gönder

Maran Yalova Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Maran Yalova Sıkça Sorulan Sorular

 • Maran Yalova kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Maran Yalova kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Maran Yalova kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Maran Yalova kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Maran Yalova kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Maran Yalova Hakkında

Hayatınızın en heyecanlı gününü, kına organizasyonunuzu yeşilin her tonuna hâkim olan bir kır bahçesinde kutlamaya ne dersiniz? Maran Yalova olarak kaliteli hizmet anlayışımız ve deneyimli kadromuzla birlikte Yalova Merkez’de faaliyet gösteriyoruz.

Yemyeşil geniş bir kır alanında şehrin gürültüsünden uzak ağaçlarla çevrili bir ortamda keyifli bir organizasyon geçirebileceksiniz. Kına organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren size özel tasarımlar yaparak organizasyona dair bütün süslemeleri anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından temin ediyor, isterseniz sizin anlaşacağınız firmalardan temin etme imkânı da tanıyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak temin ettiğimiz masa ve sandalyeleri herkesin rahat ve konforlu bir kutlama geçirebilmesi için geniş aralıklarla yerleştiriyoruz.

Masa ve sandalye giydirmelerini açık renkli şık, örtüler kullanarak hazırlıyor ve masa üstü çiçeklerimizi yerleştiriyoruz. Temin ettiğiniz kına mumu, nedime bilekliği gibi aksesuarları bir maya düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Kına süslemeleri bindallı ve kaftanınıza uygun renkte seçerek mekân ve kıyafetiniz arasında bütünlük kazanmasını istiyorsanız, süslemelerin tarz ve rengini sizinle beraber belirliyoruz. Kına gecelerinde en çok tercih edilen kırmızı, pembe ve mor rengini tercih edebilirsiniz.

Yemekli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız menü içeriğini birlikte belirliyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yaptığımızdan dolayı yemeklerimizin lezzetine güvenebilirsiniz. Kaliteli ürünler kullanarak yemekler hazırlıyor, lezzeti kadar sunumuna da önem vererek sıcak servis ediyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak yıl içerisinde birçok düğün, nişan, sünneti baby shower, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıca yemekli organizasyon ve özel gün kutlamalarında da tercih edilen bir adresiz.

Maran Yalova iletişim bilgisine sayfa üzerinden ulaşarak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yeşiltepe Cd. 2. Sokak No:39 Karatepe Mevkii / Safran Köyü Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Maran Yalova Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.