Emr-et Modern Ocakbaşı

E-posta Gönder

Emr-et Modern Ocakbaşı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  100-200

Emr-et Modern Ocakbaşı Sıkça Sorulan Sorular

 • Emr-et Modern Ocakbaşı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Emr-et Modern Ocakbaşı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Emr-et Modern Ocakbaşı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Emr-et Modern Ocakbaşı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Emr-et Modern Ocakbaşı kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Emr-et Modern Ocakbaşı Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınızı unutulmaz bir hale getirmek ister misiniz? Doğru yerdesiniz. Emr-et Modern Meyhane olarak konuklarımıza denize sıfır bir imkân sunarken, kaliteli hizmetin ve uygun fiyatların da sizlerle buluşmasını sağlıyoruz. Birçok imkâna sahip olacağınız işletmemizde kına gecenizi gerçekleştirmenin yaratacağı farklardan bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle açıldığımız günden beri kaliteli hizmet amacıyla faaliyet gösterdiğimizi belirtmek istiyoruz. Bunu yaparken her gün kendimizi yeniledik ve bugünlere kadar geldik. Bizi tercih eden misafirlerimizin buradan mutlu bir şekilde ayrılması, en büyük hedefimizdi. Bunu bugüne kadar başardığımız için mutlu olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu mutlulukla daha da iyi bir hizmet vermek için çalışıyor ve siz değerli konuklarımızı Emr-et Modern Ocakbaşı’na bekliyoruz.

Restoranımızda kına gecenizi gerçekleştirmek için 50-100 kişi arasında bir alana sahip oluyorsunuz. Kına gecesi konseptini işletmemizde gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. İsterseniz bu açık alanımızı isterseniz de iskelemizi tercih edebilir ve bu alanları dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Ayrıntılı süsleme ve kına gecelerinin olmazsa olmazı kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarların temini için bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu özel günlerinizi ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçıyla anlaşabilirsiniz. Böylelikle yıllar sonra “Evet” dediğiniz bu muhteşem günü hatırlamak istediğinizde, elinizde güzel bir fotoğraf albümü olacak.

Asıl konseptimiz restoran olduğu için, yemek konusunda iddialı olduğumuzu söyleyebiliriz. Kına gecesi organizasyonunuzdan önce ya da sonra restoranımızın lezzetli yemeklerinden faydalanmak isterseniz, seve seve yardımcı olacağımızı söyleyebiliriz. İşletmemizde hem mezelerimiz günlük olarak hazırlanıyor hem de taze etler tercih ediliyor.

Bizi tercih etmek ve fırsatlarımızdan faydalanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.