Emirhan Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Emirhan Kır Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Emirhan Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Emirhan Kır Bahçesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Emirhan Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Emirhan Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Emirhan Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Emirhan Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Emirhan Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Emirhan Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Emirhan Kır Bahçesi Hakkında

Geleneklerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizi, doğayla iç içe olan bir mekânımızda yapmak ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz o halde Emirhan Kır Bahçesi Yalova’da ayrıntıcı yapımız ve kaliteyi esas alan çalışma azmimizle, kına gecenizi peri masalına çevirmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız.

Neler yaptığımızı merak ediyor musunuz?

Geniş kır bahçemizi en güzel şekilde hazırlamamız deneyimlerimiz ışığında size önerilerde bulunuyoruz. Profesyonel ekibimizle, hazırlıklarınızın başından sonuna kadar her detayı düşünerek size bu süreçte destek oluyoruz. Mekânımızın dekorasyonunu, son trendlere uydurmak adına, beyaz dışında göz alıcı ve zıt renkleri tercih etmenizi öneriyoruz. Özellikle kırmızı renkte kullandığınız geometrik aksesuarları, büyük çiçek aranjmanlarıyla yumuşatabilir, kına geceniz için romantik bir ortam sağlayabilirsiniz. Kına organizasyonlarınızda, son teknolojiyle üretilmiş ışık ve ses sistemi kullanıyoruz. Aynı zamanda fotoğraflarınızdan oluşturacağımız slayt gösterimiz ile konuklarınızla duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz.

Kına gecenizde misafirlerinize yemek ikramında bulunmak istemeniz durumunda sizin için özel olarak hazırladığımız fix menümüzden yararlanabilirsiniz ya da standart menülerimizde değişikliğe gidebilirsiniz, tercihi tamamen size bırakıyoruz. Misafirlerinizin bahçemize girişini kırmızı halı kaplı yoldan yapmasını sağlıyoruz. Ayrıca mekânımızda dilediğiniz gibi dans edip, vakit geçirebilmeniz için geniş bir pist alanı bırakıyoruz. En sevdiğiniz müziklere eşlik ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Tigem Emirhan Kır Bahçesi’nde kına dışında, doğum günü, düğün, kurumsal etkinlik ve mezuniyet törenleri gibi organizasyonlarınız için kır bahçemizi titizlikle hazırlıyoruz. Fiyatlandırmalarımızı gelecek konuk sayınıza ve organizasyon detaylarınıza göre şekillendiriyoruz.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil, daha fazla bilgi almak ve Emirhan Kır Düğünü Yalova fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Geniş ve konforlu yapıya sahip alanlarımız, bitmeyen heyecanımız ve güler yüzlü ekibimizle siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın


 • Seçkin
  İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Tigem Tatil Park 2A.kapı Yalova/Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Emirhan Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.