• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Emdoha Magic Life Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Emdoha Magic Life Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Emdoha Magic Life Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Emdoha Magic Life Sıkça Sorulan Sorular

Emdoha Magic Life kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Emdoha Magic Life kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Emdoha Magic Life kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Emdoha Magic Life kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Emdoha Magic Life Hakkında

Hayal ettiğiniz organizasyonları benzersiz kılan bir ekip ile çalışmaya ne dersiniz? Üstelik şehrin merkezinde olmasına rağmen doğa ile iç içe kır bahçemizde Emdoha Magic Life ailesi olarak davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz!

Her mevsim hizmet verdiğimiz kapalı ve açık alanlarımızda farklı konseptler tercih ediyoruz. Davet alanlarımızın kapasiteleri de farklı! Kapalı alanımızda yemekli düzende 250 kişilik davetlerinize ev sahipliği yaparken açık alanımızda kır konseptinde 1500 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabiliyoruz.

Emdoha Magic Life Yalova’da adından söz ettirecek davetlere imza atıyor! Nasıl mı?

Organizasyon sorumlumuz ile yaptığınız görüşmelerde hoş sohbetler ediyor, hayallerinizi öğreniyoruz. Kına gecesi davetleri için detaylı konsept isteği olan çiftlerimizdenseniz çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Arzu ederseniz anlaşmalı olduğunuz organizasyon firması ile de görüşebilirsiniz.

Alınan kararlar doğrultusunda hazırlıklarımıza başlıyoruz! Detaylı bir tasarım süreci ile hayal ettiğiniz daveti gerçeğe dönüştürüyoruz. Konuklarınız için bohem, vintage tarzlarda hazırlanmış masalarında küçük değişiklikler yapıyoruz. Kır bahçemizde stili tamamen değiştirerek farklı konseptler de sunabiliriz.

Kına köşesi, anı defteri masası, karşılama masası, fotoğraf çekim alanları da tasarlayarak salonumuzda şıklığı ile dikkat dekorlar ve aksesuarlar da kullanıyoruz….

Davet menüleriniz mi? Menü tadımları ile karar verdiğiniz; bütçenize ve damak tadınıza uygun lezzetleri hazırlıyoruz. İsterseniz ikram ve kokteyl menüler tercih edebilir, isterseniz de yemekli menüler ile davetlerinizi ziyafete dönüştürebilirsiniz.

Şık bir karşılama töreni ile kendileri için ayrılan masalara buyur edilen konuklarınız ikramlar ile ağırlanıyor. Müzisyenlerimizde hafif müzik eşliğinde geceyi başlatıyor! Siz gelin odanızda hazırlıklarınızı tamamladığınızda eğlenceli bir dans şov ile konuklarınızın karşısına çıkabilir, romantik bir başlangıç da yapabilirsiniz.

Siz de Yalova Emdoha Magic Life düğün salonu ayrıcalıkları ile yıllarca hatırlanacak bir kına gecesi düzenlemek ister misiniz? “Evet” dediğinizi duyar gibiyiz! Yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya formu doldurarak bizimle irtibat sağlamak.

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Adnan Menderes Mah. Rahmi Üstel Cad. No: 167 Toki yolu Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Emdoha Magic Life Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.