El Greco Meyhanesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

El Greco Meyhanesi
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

El Greco Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

El Greco Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

El Greco Meyhanesi Sık Sorulan Sorular

El Greco Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

El Greco Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.El Greco Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


El Greco Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

El Greco Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

El Greco Meyhanesi Hakkında

Yalova’da eğlenceli denilince akla biz geliyoruz. El Greco Meyhanesi denize nazır bir restoran. Özel günlere eşsiz bir deniz manzarası eşlik ediyor, unutulmayacak organizasyonlar düzenliyoruz. Evliliğinizi kutladığınız bir nikâh sonrası yemeği düzenlemek ya da bekarlığa veda ederken arkadaşlarınızla bir araya gelmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Merkezde yer alan El Greco Meyhanesi, Yalova meyhaneleri arasında sunduğu avantajlarla fark yaratıyor. Kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz meyhanemize hem kendi hem de toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Bulunduğumuz mevkide otopark sorunu da yaşamayacaksınız. Sunduğumuz fırsatları mekânımıza ulaşmadan hissedeceksiniz.

Açık ve kapalı olmak üzere iki alandan oluşan El Greco Meyhanesi’nde istediğiniz alanı tercih edebilirsiniz. Sıcak bir yaz akşamında iskele üzerinde konumlanan masalarda davetlilerinizi ağırlayabilir, manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Kötü hava şartlarında kapalı alanımız imdadınıza yetişiyor, gün sorunsuz bir şekilde devam ediyor.

Davet menüleri belirleyebiliyoruz. Bekarlığa veda partileriniz öncesinde bizimle iletişime geçerek davetlilerinize sunmak istediğiniz lezzetleri belirletebilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerini ise davet esnasında konuşabiliriz. Davetli sayınız az ise menüleri de davet esnasında belirleyebilirsiniz. Tercihi tamamen size bırakıyor, keyifli bir organizasyon olması için destek oluyoruz.

Organizasyon öncesinde bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde organizasyon firması tercihiyle de ilgili konuşabiliriz. Eğer mekânda ya da masanızda özel aksesuarlara yer vermek istiyorsanız profesyonel bir firmayla anlaşabilirsiniz. Tabii ki bizim önerilerimizde bulunuyor. Müzisyen konusunda da destek oluyoruz. Bünyemizde olan fasıl ekibimiz en güzel şarkıları sizler için seslendirebilirler.

Yaratıcı, dinamik ve büyük bir ekibe sahibiz. Eğer siz de gününüzü bize emanet etmek isterseniz hemen çalışmalara başlayabilir, mekânımızın en güzel yerini size ayırabiliriz. Rezervasyon sistemiyle çalışıyoruz, böylelikle davetli sayınız kadar masayı siz gelmeden hazırlamış oluyoruz. Bizi tercih etmek istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan El Greco Meyhanesi Yalova iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bahçeliievler Mah, Gazipaşa Cad. No:50, 77200 Merkez/Yalova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    El Greco Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.