Cemos Köy

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cemos Köy - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Cemos Köy Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Cemos Köy Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Cemos Köy Sık Sorulan Sorular

Cemos Köy kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cemos Köy kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Cemos Köy kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Cemos Köy kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cemos Köy kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Cemos Köy Hakkında

Kına gecelerinizi büyük bir organizasyon olarak planladıysanız ve bunu gerçekleştirebilecek uygun bir mekân arıyorsanız, sizlerle Çınarcık Cemos Köyü tanıştırmak istiyoruz. Alabildiğine yeşilin olduğu, rengarenk çiçeklerin, büyük ağaçların ve yemyeşil çimin bulunduğu bir bahçe düşünün. Sevdiklerinizle size özel, kimsenin rahatsız etmediği bir kına gecesine hazır mısınız?

Kına gecenizi büyük bir bahçede gerçekleştiriyorsunuz. Bu bahçemizin tamamen çim olduğunu söyleyebiliriz. Masa ve sandalyelerinizi buraya yerleştirebiliyoruz. Aynı zamanda çim alanımızın kenarlarında üstü kapalı alanlarımız da bulunuyor. Dilediğiniz gibi kullanmakta serbestsiniz.

Bahçemizin dizaynını karşılıklı olarak gerçekleştiriyoruz. Öncelikle organizasyon planınız için sizinle önceden iletişime geçiyor ve gecede ne istediğinizi öğreniyoruz. Tüm isteklerinizi önceden konuşuyor ve eksiksiz bir gece olmasını sağlıyoruz. Gelecek kişi sayısına göre masa ve sandalyeleri yerleştiriyoruz.

Bu alanın süslemelerini kına konseptine göre gerçekleştirmek isterseniz bu işte uzman olan organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda bindallı, kaftan, kına tahtı, kına takımı, kına sandığı gibi kına gecelerinin olmazsa olmaz aksesuarlarını temin etmek için de yardım alabilirsiniz.

Bir de fotoğrafçı var. Bu anlarınızı kaydetmek ve ölümsüzleştirmek için fotoğrafçı talebinde bulunursanız sizlere yardımcı olabiliriz.

Sadece kına gecelerinizi değil, nişanınızı, nikahınızı, nikah sonrası yemeğinizi, doğum gününüzü, yıl dönümünüzü de işletmemizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanında açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları ve iş yemekleri gibi resmi toplu davetler için de bizimle olabilirsiniz. Bunun için bizimle en az 2 hafta öncesinden iletişime geçerseniz çok daha verimli bir hizmet verme şansına sahip oluyoruz. İsteklerinizi önceden konuşuyor ve tam olarak karşılamaya çalışıyoruz.

Eğer hakkımızda ayrıntılı bilgi almak ve kına gecelerinizde Yalova Cemos Köyü tercih etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Teşvikiye beldesi Çınarcık YALOVA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cemos Köy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.