• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çe Ontule Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çe Ontule Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Çe Ontule Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çe Ontule Sıkça Sorulan Sorular

Çe Ontule kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çe Ontule kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çe Ontule kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çe Ontule kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çe Ontule kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Çe Ontule Hakkında

Yeşillerin üzerine konumlandırdığımız kına tahtınızda kendinizi prensesler gibi hissederken; gecenizin yıldızı olmaya ne dersiniz?

Geleneksel kına geceleri ya da modern kına geceleri hangisini gerçekleştirmek isteyen gelin adayları, Çe Ontule Kır Düğün mekânı kalitesiyle organizasyonlarınızı gerçekleştirelim.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için Yalova’dayız. Yalova ilinde merkezi lokasyonda olan düğün mekânımız ile sevdiklerinizle beraber sizleri ağırlıyor, özel günlerinizde kapılarımızı açıyoruz. Şehir merkezinden 15 kilometre uzaklıkta yer alsak da ulaşımımız oldukça kolay. Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanda organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Açık alanımız 2500 metrekare alan üzerine kurulu. Çim bahçemizde 1000 kişiye kadar ağırlayabiliyor, sevdiklerinizle doğa manzarasının tadını çıkarabiliyorsunuz. 450 kişiyi ağırlayabildiğimiz kapalı alanımızda kış aylarında ya da kapalı alanda kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek için ideal bir alan.

Kına gecelerinizde istediğiniz alanımızı seçebilir, biz de isteklerinize göre mekanımızın dekorasyonunu sağlayabiliriz. Böylesine güzel bir ortamda kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için profesyonel ve deneyimli ekibimizle emrinizdeyiz. Hayallerinizden ilham alıyor, masa ve sandalye giydirmelerini istediğiniz renklerde sağlıyoruz. Kına süslemelerini, kına tahtını, kına için gerekli olan malzemelerin teminini organizasyon ekibimiz sizler için yerine getiriyor. Tabii ki dışarıdan organizasyon firması anlaşarak konseptinizi değiştirebilir, mekanımızı dekore edebilirsiniz.

Süslemelerde dilerseniz kırmızı tüller ile kına tahtınıza renk verebiliriz. Kırmızı renk tonlarında organizasyonlar için Osmanlı konsepti oldukça uygun oluyor. Dilerseniz ise pembe tüller ile oluşturduğumuz prenses konseptini tercih edebilirsiniz. Birçok konsepte hizmet verebiliyor, gecenizi davetlileriniz için görsel bir şölene dönüştürebiliyoruz.

Süslemelerin dışında müziklerimizle de davetlilerinizde iz bırakıyor, eğlencenizin hız kesmeden devam etmesini sağlıyoruz. Biz Çe Ontule Düğün Salonu ailesi olarak müzisyenlerimiz, fotoğraf ve video ekibimiz ile gecenizin güzel geçmesini sağlıyoruz. Organizasyon ekibimiz oldukça büyük ve deneyimli.

Sizler de bizimle beraber çalışmak ve gecenizi bir masala dönüştürmek isterseniz; yanda bulunan formu doldurarak gecenizi güzelleştirebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yalova Cad. Çiçek Sk. No:3 Safran köyü

 • Haritadaki Konumu

  Çe Ontule Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.