Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Hakkında

Kına gecelerinin günümüzde oldukça büyük bir organizasyona dönüştüğünü söyleyebiliriz. Her gün git gide büyüyen bu sektörde siz de kalabalık bir davet olsun istiyorsanız Çamlık Beach Has Bahçe’ye bekliyoruz. Güler yüzlü ekibimiz, kaliteli hizmetimiz, uygun fiyatlarımız ve konumumuz ile misafirlerimizin isteklerinin tek bir işletmede toplandığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Bu sektöre adımımızı 1980 yılında attığımızı söyleyelim.. Uzun yıllardan beri hizmet sektöründe olmanın verdiği tecrübeyle bugünlere kadar geldik. Açıldığımız günden beri kalitemizi her fırsatta arttırmaya ve kendimizi devamlı yenilemeye çalışıyoruz.

Kına gecenizi gerçekleştirebileceğiniz açık ve kapalı alanımız bulunuyor. İsterseniz kapalı alanımızdaki restoranımızı isterseniz de iskele bölümümüzü kullanabiliyorsunuz. İskele’nin denize sıfır bir bölümde bulunduğunu söyleyebiliriz. Farkını hem o an hem de fotoğraflarda anlayacaksınız. Kapalı ya da açık alanızı seçtikten sonra masa, sandalye ve mekân süslemelerine başlıyoruz. Tüm bu süslemeler için alanında uzman bir organizasyon firmasıyla anlaşabiliyor ve kına takımı, kına sandığı, kına tahtı, kına tepsisi, kaftan ve bindallı gibi aksesuarları da temin edebiliyorsunuz. Toplamda 300 kişilik bir kapasiteye hizmet verebildiğimizi de belirtmekte yarar var.

İşletmemizde sımsıcak bir ortamın keyfini çıkaracaksınız. Güler yüzlü personelimizin de bu ortama eşlik edeceğini, sizin adapte olmanız için çalışacaklarını ve tüm isteklerinizi anında karşılayacaklarınızı söyleyelim.

Konuklarımızın işletmemize nasıl geleceğini anlatmak gerekirse; merkezi konumumuz sayesinde özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Aracınızı güvenle park etmek için hem otoparkımızı hem de bulunduğumuz sokağı kullanabiliyorsunuz. Aracı olmayan misafirlerimiz içinse Çınarcık belediye otobüsleri ve Çınarcık dolmuşlarını kullanarak işletmemize gelebilirler.

Eğer hakkımızda ayrıntılı bilgi almak ve unutulmaz bir kına gecesi organizasyonuna imza atmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çamlık Mahallesi, Metin Aslan Cd. No:45, 77300 Çınarcık/Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.