Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Yalova

Bulut Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bulut Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Bulut Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Bulut Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bulut Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Bulut Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bulut Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bulut Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bulut Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Bulut Kır Bahçesi Hakkında

Düğün tarihinizi belirlediniz. Bir yandan düğün hazırlıklarınızı yaparken bir yandan da kına geceniz için uygun bir mekân aramaya başladınız. O zaman doğru yerdesiniz! Çünkü tam da hayalini kurduğunuz kına gecesi konsepttiniz size yaşatabilmek için çok özel hizmetler sunuyoruz.

Bulut Kır Düğünü Bahçesi olarak kına geceniz için bütün sorumluluklarınızı omuzlarınızdan alıyor; her şeyi sizin yerinize biz planlıyoruz. Personelimiz ve yöneticilerimiz ile, çiftlerimizin hayatlarındaki önemli günlerini bize emanet ettiği gerçeğini unutmadan çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor ve her organizasyonlarımızda ilk günkü heyecanımızla hareket ediyoruz.

Zarif bir dekorasyonla farklı bir ambiyans yarattığımız kır bahçemiz, geniş ve konforlu ağırlama kapasitesiyle faaliyet gösteriyor. Bu özel gününüze sevdiklerinizi yer olacak mı stresine girmeden rahatlıkla davet edebilirsiniz. Kına gecenizi gerçekleştireceğimiz mekânımızda isteklerinize özel masa ve sandalye giydirmeleri yapabiliyoruz. Kına tahtımızı kına gecenize uygun bir şekilde hazırlıyoruz ve misafirlerinizin sizi rahatça görebilecekleri yere konumlandırıyoruz. Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına müziklerimizi önceden belirliyor ve kına ekibimizle gecenize renk katıyoruz.

Kına geceniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin salonumuzdan memnun olarak ayrılmasını istiyoruz. Tekrarının mümkün olmadığı bu özel gününüzde elimizden geldiğince her istediğinizi yerine getiriyoruz.

‘’Nerede faaliyet gösteriyorsunuz?’’ diye soracak olursanız Safran Köyü’nde muhteşem bir doğanın içinde hizmet veriyoruz. Bu yüzden misafirleriniz zaman kaybı yaşamadan ister kendi araçlarıyla isterlerse de toplu ulaşım araçlarıyla kolaylıkla kır bahçemize gelebilirler.

Sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Eğer Bulut Kır Düğünü Yalova hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Safran Köyü

 • Haritadaki Konumu

  Bulut Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.