Bek's Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Bek's Cafe & Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Bek's Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Bek's Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bek's Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Bek's Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Bek's Cafe & Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bek's Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Bek's Cafe & Restaurant Hakkında

Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına gecelerinizi açık alanda yem yeşil bir kır bahçesinde gerçekleştirmek istiyorsanız sizi Bek's Cafe & Restaurant’a davet ediyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapıyor, yeme içme üzerine hizmet veriyoruz. Kısa süre sonra bahçemizi özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimize tahsis etmeye başladık ve Yalova kına gecesi mekânları arasında çiftler tarafından tercih edilen adreslerden biri olmayı başardık. Organizasyon adına her şeyli özenerek planlıyor, gün boyu siz ve davetlilerle ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz.

Nasıl bir kına gecesi geçirmek istiyorsunuz? Son dönemlerde farklı konseptlerde kutlanan kına gecelerine uygun olarak davet alanımızı süsleyebilirsiniz. Organizasyon firmalarıyla anlaşarak kendi konseptinizi yaratabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir davet gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyor ve size bu konuda alternatifler sunuyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyor, yuvarlak 8 kişilik masaları geniş aralıklarla yerleştirerek herkesin rahat hareket edeceği ferah bir alan oluşturuyoruz.

Kına gecelerinin vazgeçilmez dekoru kına tahtını bahçemizin en güzel yerine konumlandırıyoruz. Organizasyon firmaları aracılığıyla temin ettiğimiz süslemelerle tahtın üstünü ve etrafını konsepte uygun olarak hazırlıyoruz. Davetlilerinize ikram edeceğiniz kuru ve yaş kına, magnet ve hediyelikleri koyabileceğiniz bir masa da hazırlayabiliyoruz.

Kına geceleri dışında ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan bahsedecek olursak; düğün, nişan, baby shower, nikâh sonrası aile yemeği, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi yem yeşil kır bahçesinde gerçekleştirme imkânınız bulunuyor.

Yalova kına gecesi organizasyon fiyatları arasında araştırma aşamasındasınız ve hayallerinizdeki kutlama için mekân arıyorsunuz. Her bütçeye uygun fiyatlarımızla hayallerinizi gerçekleştirmeye talibiz. Hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mahallesi Yalova Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bek's Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.