Grand Koru Otel Beach

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çınarcık, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Çiftlikköy

Albina Cafe

Atlantis Havuz & Cafe Bar
8

Çınarcık

Atlantis Havuz & Cafe Bar

400-500
50 TL'den az
Helenapolis Otel
9

Altınova

Helenapolis Otel

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına gecenizi deniz manzarasında şirin bir organizasyonla gerçekleştirmek istemez misiniz?

Anchor Luxury Hotel & Beach olarak profesyonel ve deneyimli kadromuzla birlikte hayatınızın en özel günlerini unutulmaz bir organizasyonla geçirmenizi sağlıyoruz. Yalova’nın doğayla iç iç bulunan çiçek cenneti olarak adlandırılan Koru Beldesi’nde faaliyet gösteriyoruz. Konum itibariyle hem doğa içinde hem de şehir merkezine yakın bulunduğumuzdan dolayı konaklama ve organizasyon gerçekleştirmek isteyen misafirlerimizin tercih ettiği adreslerden biriyiz. Uzun yıllar boyunca özel organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Tecrübeli olduğumuzdan dolayı planlama sürecinde size tavsiyelerde bulunuyoruz.

Davet alanımız denize sıfır konumda ve oldukça geniştir. Davetli sayınıza uygun olarak 10’ar kişilik yuvarlak masa ve şık görünümlü beyaz tiffany sandalyeleri herkesin konforlu bir gün geçirebilmesi için geniş aralıklarla yerleştiriyor ve oturma düzenimizi oluşturuyoruz. Kına gecelerinin vaz geçilmez dekoru olan kına tahtını da oyun pistini görebileceğiniz şekilde konumlandırıyoruz.

Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız organizasyon firmaları aracılığıyla istediğiniz tarz ve renkte dekor aksesuar temin ediyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, tiffany sandalyeleri istediğiniz renk tülle hazırlıyoruz. Alışılmışın dışında bir kına organizasyonu için kına ve dans ekipleriyle anlaşma imkânınız da bulunuyor.

Kına gecenizi yemekli bir organizasyon şekilde kutlamak istiyorsanız, size özel menüler oluşturuyoruz. Otelimizin usta aşçıları tarafından kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanan yemekleri sıcak servis ediyoruz. Yemeklerin damak zevkine uyması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle düğün öncesi menü tadımı imkânı da tanıyoruz.

Anchor Luxury Hotel telefon bilgisine sayfa üzerinden erişerek hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz. Peki bize nasıl mı ulaşacaksınız? Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

Berfin Hanım

  • Adres: Cumhuriyet Caddesi İlkiz Sokak Koruköy, Yalova

Grand Koru Otel Beach Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!