Grand Koru Otel Beach

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Grand Koru Otel Beach - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Grand Koru Otel Beach Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000-30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000-40.000 TL

Grand Koru Otel Beach Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Grand Koru Otel Beach Sık Sorulan Sorular

Grand Koru Otel Beach kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Koru Otel Beach kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Grand Koru Otel Beach kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Grand Koru Otel Beach kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Koru Otel Beach kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Grand Koru Otel Beach Hakkında

Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına gecenizi deniz manzarasında şirin bir organizasyonla gerçekleştirmek istemez misiniz?

Anchor Luxury Hotel & Beach olarak profesyonel ve deneyimli kadromuzla birlikte hayatınızın en özel günlerini unutulmaz bir organizasyonla geçirmenizi sağlıyoruz. Yalova’nın doğayla iç iç bulunan çiçek cenneti olarak adlandırılan Koru Beldesi’nde faaliyet gösteriyoruz. Konum itibariyle hem doğa içinde hem de şehir merkezine yakın bulunduğumuzdan dolayı konaklama ve organizasyon gerçekleştirmek isteyen misafirlerimizin tercih ettiği adreslerden biriyiz. Uzun yıllar boyunca özel organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Tecrübeli olduğumuzdan dolayı planlama sürecinde size tavsiyelerde bulunuyoruz.

Davet alanımız denize sıfır konumda ve oldukça geniştir. Davetli sayınıza uygun olarak 10’ar kişilik yuvarlak masa ve şık görünümlü beyaz tiffany sandalyeleri herkesin konforlu bir gün geçirebilmesi için geniş aralıklarla yerleştiriyor ve oturma düzenimizi oluşturuyoruz. Kına gecelerinin vaz geçilmez dekoru olan kına tahtını da oyun pistini görebileceğiniz şekilde konumlandırıyoruz.

Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız organizasyon firmaları aracılığıyla istediğiniz tarz ve renkte dekor aksesuar temin ediyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, tiffany sandalyeleri istediğiniz renk tülle hazırlıyoruz. Alışılmışın dışında bir kına organizasyonu için kına ve dans ekipleriyle anlaşma imkânınız da bulunuyor.

Kına gecenizi yemekli bir organizasyon şekilde kutlamak istiyorsanız, size özel menüler oluşturuyoruz. Otelimizin usta aşçıları tarafından kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanan yemekleri sıcak servis ediyoruz. Yemeklerin damak zevkine uyması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle düğün öncesi menü tadımı imkânı da tanıyoruz.

Anchor Luxury Hotel telefon bilgisine sayfa üzerinden erişerek hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz. Peki bize nasıl mı ulaşacaksınız? Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Caddesi İlkiz Sokak Koruköy, Yalova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grand Koru Otel Beach Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.