• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Anatolia Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Anatolia Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Anatolia Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Anatolia Sıkça Sorulan Sorular

Anatolia kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Anatolia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Anatolia kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Anatolia kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Anatolia Hakkında

Zarif salonumuz ve güler yüzlü ekibimizle, kına gecenizde en kaliteli hizmeti vermek ve sınırsız eğlenmenizi sağlamak için çalışıyoruz. Her aşamada istek ve beklentilerinizi dinliyor, organizasyonlarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Yalova Anatolia Düğün Salonu olarak, kına geceniz için size sunduğumuz olanaklar şu şekilde;

Özel gününüzü en güzel şekilde yaşamanız için sizin yerinize tüm detayları düşünerek planlamalar yapıyoruz. 1000 kişi kapasiteli salonumuza tüm misafirlerinizi gönül rahatlığıyla davet edebilirsiniz. Yüksek tavanlı salonumuzda görselliği bozacak tek bir kolon bile bulunmuyor. Kaliteli ışık ve ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik, Dj ve kemanla karşılama hizmeti de sağlayabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenirken bazen de arkadaşlarınızla özgürce dans etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Kına gecesi adetlerini en iyi şekilde yerine getirebilin diye isteğiniz dahilinde bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler alabileceğiniz organizasyon firmalarıyla ortaklık kurabiliyoruz.

Davetlerinizi yemekli veya yemeksiz olacak şekilde planlıyoruz. Yemekli davetlerinizde hijyenik mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları profesyonel servis ekibimizle konuklarımıza sunuyoruz. Güler yüzlü ve titiz ekibimizle, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla fark yaratan menüler hazırlıyoruz.

Alanımızda kına dışında düğün nişan, doğum günü, açılış, mezuniyet baloları, toplantı, seminer, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Organizasyon türünüze uygun olan alanımızı özenle hazırlıyor, size kusursuz bir gün armağan ediyoruz.

Kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımız bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Yalova Anatolia Düğün Salonu nerede sorusuna yanıt bulmak için hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Yalova Tigem Sosyal Tesisleri 1.Kapı

 • Haritadaki Konumu

  Anatolia Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.