Aka Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aka Düğün Sarayı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Aka Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Aka Düğün Sarayı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Aka Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Aka Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aka Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Aka Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aka Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Aka Düğün Sarayı Hakkında

Gelin hanımlar için son derece önemli olan kına gecelerinde birbirinden farklı konseptlerle ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Hayallerinizin ötesinde bir gece için Aka Düğün Sarayı Yalova’daki adresimizde sizi bekliyoruz…

Organizasyon sorumlumuzun da katıldığı görüşmeler düzenliyoruz. Kişisel konseptler tercih ediyorsanız; anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından destek de alıyoruz. Davet alanında konuklarınızın masaları ile hazırlıklara başlıyoruz. Geniş ve ferah salonumuzda rahat hareket edilebilir bir alan tasarlıyoruz. Beyaz ve altın sarısı tonlar kullandığımız salonda şık bir görünüm elde ediyoruz. Konuklarınız için ayrılan masalarda; suplalar, ışıltılı şamdanlar, rengarenk çiçekler ve servis takımları ile sunumlarımız için hazırlıklar da yapıyoruz.

Süsleme ve düzenlemelerimiz bu kadarla da bitmiyor! Salona ilk adım attığınız anda büyüleyici bir şıklık ile karşılaşıyorsunuz. Gelin yolu, kına köşesi, anı defteri bölümü, karşılama masası ve gelin damat odalarınız modern, sade ve şık bir şekilde dizayn ediliyor. Kına köşenizde; konseptinize uygun renklerde detaylar yer alıyor! Bu sayede prenseslere yakışır bir alanda kına ritüellerinizi gerçekleştiriyor, fotoğraf çekimlerinde de renkli görüntüler oluşmasına fırsat sağlıyoruz.

Davet menüleri konusunda pek çok alternatif sunuyoruz. Lezzet garantisi verdiğimiz birbirinden farklı menülerimiz için menü tadımları da yapabiliyoruz. Yalova kına gecesi mekanları arasında fark yaratan menüler ile konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Düğün ve kına gecesi organizasyonu bir arada tasarlayan çiftlerimizdenseniz yemekli menüleri, kına gecesi davetleriniz için ise kokteyl ve ikram menüleri tercih edebilirsiniz. Karar tamamen size ait oluyor bu sayede hem bütçenize hem de damak tadınıza uygun olan lezzetleri seçme şansına sahip olabilirsiniz.

Siz gelin odanızda son hazırlıklarınızı tamamlarken biz konuklarınızı karşılıyoruz. Sahnede yerini alan müzisyenlerimiz eşliğinde gecenizi başlatıyor, kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti vaat ediyoruz…

Yapmanız gereken ise Aka Düğün Salonu iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak veya sayfanın üst kısmında yer alan bilgiler aracılığı ile irtibata geçmek.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Taşköprü Merkez Mah. Taşköprü Handere Sanayi Sitesi Çiftlikköy/ Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aka Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.