Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Yalova

Acarlar Zümrüt Bahçe

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Acarlar Zümrüt Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Acarlar Zümrüt Bahçe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Acarlar Zümrüt Bahçe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Acarlar Zümrüt Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Acarlar Zümrüt Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Acarlar Zümrüt Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Acarlar Zümrüt Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Acarlar Zümrüt Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Acarlar Zümrüt Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Acarlar Zümrüt Bahçe Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınızı eşsiz bir doğa manzarası eşliğinde gerçekleştirmek, uygun fiyatlara sahip olmak ve güler yüzlü bir ekip tarafından ağırlanmak için doğru yerdesiniz. Acarlar Zümrüt Bahçe bu özel gününüzde sizlerin yanınızda olmak için sabırsızlanıyor.

Acarlar Zümrüt Bahçe Yalova’nın Termal ilçesinde 4500 metre kare olarak faaliyet gösteriyor. Dört bir yanının orman, göl ve dağ manzaralı bir konumda bulunduğumuzu göreceksiniz. Tesisimizin geçmişi 1930’lu yıllara kadar dayanıyor. O günden bugüne kadar var olan kalitemizi her geçen gün arttırmaya çalıştık. Müşteri memnuniyeti esaslı bir hizmet ile konuklarımızı ağırlamaya devam ediyoruz.

Bünyemizde yemekli bir organizasyon için 500, kokteylli organizasyonlarınız için 800 kişilik bir kapasiteye sahip oluyorsunuz. Yeterince büyük bir alanda olmanın rahatlığını hissedeceksiniz. Bu alanın açık bir alan olduğunu ancak kötü hava şartlarından etkilenmemeniz için üstünü kapattığımızı söyleyelim. Bu alanın tasarım ve dizaynını tamamen birlikte gerçekleştiriyoruz.

Sadece kına gecelerinizde değil, sünnet düğünü, kokteyller, nişan, nikâh, doğum günü ve yıl dönümü gibi özel anlarınıza da ev sahipliği yapabilmekteyiz. Bunun dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları ve mezuniyet törenleri gibi resmi davetlerinizde de yanınızdayız.

İşletmemize nasıl geleceğinizi de kısa bir şekilde anlatalım. Yalova’da bulunan işletmemize Bursa, İstanbul ve İzmit gibi büyük şehirlerden gelme şansına sahipsiniz. Bu 3 ilin de hemen hemen ortasında bulunan Acarlar Zümrüt Bahçe Yalova merkeze 12 kilometre uzaklıkta bulunuyor. İstanbul’dan Pendik ve Yenikapı’dan, Bursa’dan ve İzmit’ten ise özel araçlarınızla otoyolu takip ederek gelebilirsiniz. Araçlarınız için geniş bir otopark alanımızın bulunduğunu da söyleyelim.

Kına geceleriniz için doğru adrestesiniz. Uygun fiyatlarımızdan faydalanmak, kaliteli hizmetimizden yararlanmak ve güler yüzlü ekibimizin yardımıyla keyifli bir gece geçirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışınİletişim

 • Adres:

  Gökçedere Mah. Fen Lisesi Yolu Nergis Sk. No: 29

 • Haritadaki Konumu

  Acarlar Zümrüt Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.